nihat çiftçi sağ
kasım gülpınar sol
Şanlıurfa
02 Mart, 2024, Cumartesi
 • DOLAR
  31.37
 • EURO
  34.07
 • ALTIN
  2100.9
 • BIST
  9097.15
 • BTC
  62168.591$

HARRAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİNİN GURURU EMİN ELLER İNSANLARA EMNİYET VERİR

29 Ekim 2020, Perşembe 10:09

Sevgili yakınlarım, dava ve can Dostlarım.

"Sezar'ın hakkı Sezara..." sırrınca bildiğim bir hakikati sizlerle paylaşmak isterim!

Acizane, on-onbeş küsur yıllık varolan kalp, şeker, tansiyon, kolesterol, zatürre hastalıklarım ve şimdi herkes gibi bizide tehdit eden Covid-19 ile ilgili merak ve endişelerinizi gidermek isterim.

Türkiyede ve dünyada herkese nasip olmayan, işini Leyla edinmiş aşkıyla çalışan bir Tıbbiyer (Yar. Doç. Şerîf Kurtuluş) gibi bir kahramanın teşviki, tavsiyesi ve kontrolünde yapılan genel tetkiklerim hastalığımın normal seyrine göre elhamdülillah iyi çıktı.

 Ayrıca ilk defa müşerref olduğum Kardiyoloğ Yakup Arğa bey ve birlikte çalışanlarının yakın ilgi ve alakarınada çok teşekkür ederim.

Şanlıurfa'nın saygın seyyitlerinden (uzaktan akrabam olan Cevheri/İlhan Ailesi) kısa bir süre içinde Corona Virüs salgınında 3-4 önde gelen şahsiyet şehit/kurban vermişken; beşinci acıyı yaşamamıza  ramak kala, (Harran Ü.Tıp.Fak.de önemli bir birim amiri iken) Ahmet İlhan kardeşimiz Covid-19 hastalığından "ha gitti gidecek" derken;

Şüphesiz ki önce Rabbimizin inayeti, siz sevenlerinin duası ve  "Kurtuluş" soyadına uygun davranan adeta kurtarıcı pozisyonu alan, canla başla bilgi, birikim ve deneyimlerini sergileyerek, risk alan, hatta çok iyi biliyoruz ki can sıkıcı bürokrat ve bürokrasi parangalarını meşru mücadele ile aşarak, başardığı kurtuluş mücadelesinden dolayı Şanlıurfada ve ülke genelinde tanınan Cevheri/İlhan seyitleri sevenleri olarak başta (Dr Şerif Kurtuluş Hocaya ve ekipman arkadaşlarına) Sayın Rektörümüze, değerli Dekanımıza, Baştabip ve her biri diğerinden değerli fakültemizin güzide Doktor, Hemşire, Sağlıkçı ve tüm Personeline ayrı ayrı) müteşekkiriz.

Şahsım, Ailem ve Cemîyetîm adına Ahmet İlhan kardeşimizin şahsında müteveffa olan yakınlarına Cenabı Haktan rahmetle sabır ve başsağlığı diler, şahsına geçmiş olsun derim.

Bir kez daha her türlü taktirin üstünde, Kurtuluş Hocamıza, fedakar ekipmanlarına tüm sağlık çalışanlarına daha nice emsal olan başarıların devamını dilerim.

Kanaatim odur ki, İlahi taktir bozulmaz lakin tedbir olarak; emin ellerde iseniz emniyette ve güvendesiniz!

Rahmetlik annemin duasına gönülden amin derim. "Ey Rahman ve Rahim olan Rabbimiz! Yolumuzu hastanelere düşürme! Hastaneleri ve işinin ehli olan doktorları da başımızdan eksik etme!"