kadir evliyaoğlu
olay reklam sol
ufuklar koleji sol
Şanlıurfa
22 Haziran, 2024, Cumartesi
 • DOLAR
  32.79
 • EURO
  35.24
 • ALTIN
  2448.2
 • BIST
  10771.36
 • BTC
  64170.89$

Ey Gavur!

25 Nisan 2024, Perşembe 00:26
Ey Gavur!

Alamayna Reisicumhuru geldi ve Sayın Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan la görüştükten sonra kameraların karşısına geçti ve dedi ki; Hamas suçludur , rehineleri tutmuş onları da vermiyor . Hatta daha da ileri gitti Alamanyanın güvenliğin den de bahsetti. Ne büyük bir devlet adamı değil mi?

     Ey gavur! Filistin topraklarının nerede ise yüzde doksanı İsrail tarafından işgal edilmiş. Yahudiler yerleştirilmiş. daha evvel binlerce Filistinli öldürülmüş, binlerce Filistinli esir alınmış, bazıları cezaevinde ölmüş, şu son Gazze vahşetinde İsrail 45.000 silahsız masum çocuk,kadın , yaşlı demeden hepsini acımasızca öldürmüş 75.000 kadar Filistinli yi yaralanmış, kimi gözünü , kimi kolunu kimi bacağını kaybetmiş Hastaneler ve nerede ise bütün şehir yerle yeksan edilmiş, her gün silahsız insanları öldürmeye devam eden İsrail Müslümanların 65 yaş altında olanlara Mescidi Aksa da ibadet etmelerini yasaklamış. bir çok namuslu kadının başına neler gelmiş onuda ancak Allah bilir

      Ey gavur! Filistin halkı için su yok, yiyecek, ev, ev bark yok, hastahane ilaç yok. Evleri yıkılan ve yerinden edilen yüz binlerce insan hayatın en zor şartlarını yaşıyor. Bir toplum ancak bu kadar zulme uğrayabilir

    Daha bitmedi , Gazzeye yardım için gönderilen gıda almak için sıraya giren insanların bile zaman zaman üzerine bombalar yağıyor. Ekmek su alacağım diye çırpınan bir çok insanın cesedi paramparça oluyor.

      Bütün bunlarla beraber, başta Amerika olmak üzere ve bazı Avrupa ülkeleri Filistinlileri öldürmek için İsrail'e ağır silahlarla birlikte her türlü desteği veriyor.

     Ey vicdanını, ahlakını ve insani her şeyini yitirmiş gavurlar!

     Sizin avantajınız darmadağın olmuş bir İslam alemi var karşınız da. O hürmüz boğazında İsrail'e yük taşıyan gemilere saldıran Müslümanları ve İsrail'e yetersizde olsa füze atanların hepsini bütün ruhu canımla tebrik ediyorum.

     Başta Türkiye,. Mısır, Suudi, İran bir araya gelebilse emin olun bu gavurlar Müslümanların önünde diz çöker. O günlerde er veya geç mutlaka olacak elbet.

     Ey Rabbim! Gavurlar birbirine düşür, birlikleri boz. Müslümanlar ise ittihadı İslamda birleşsin, Bu duamızı kabul kabul eyle. Senin gücün her şeye yeter. ! Çünkü; vardan yok, yoktan var edeni ancak sensin Allah'ım!

    Bütün alem_i mucizelerle dolduran Allah, Gazze içinde bütün dünyanın hayretini celp edecek mucizeyi halk edebilirsin.

    Esbab, adeta Gazze için sükut etmiş, Allah'ım bu alemin sahibi sensin. Eğer hikmetin iktiza ederse, ölüden diriyi,. diriden ölüyü ancak sen çakara bilirsin.

     Kusurlarımızla beraber bizleri kulluğa kabul ve duamızı kabul et. Müslümanları gavurların insafına bırakma Allah'ım!

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Facebook Yorum