lisans koleji sol
lisans koleji
  • 14.09.2020
Mustafa Kaplan

Mustafa Kaplan

ON İKİ EYLÜL ASKERİ HAREKATI KARANLIK BİR SENARYO MUYDU?

Şeytani ideolojileri'ni hayata geçirmek için  kardeşi kardeşe düşürerek sağ ,sol gibi kavramlarla kategorize etmeye çalışıp, emellerine kavuşmak isteyen şer odakları; umudunu bulamayıp, sonunda miletimiz'in sağduyu duvarına çarparak helak oldular.

Gözleri;bu güzel ülkemizin üzerinde bir an bile ayırmayan bu karanlık güçlerin elbette Türk insanından alacakları gerekli bir cevap olacaktı, nitekim aldılarda...

On iki Eylül darbesi; yavaş yavaş gelişmekte olan Türkiye'nin önünü tıkayarak,gelişimini engellemiş, bize karşı tarihi kini olanların ekmeğine yağ sürecek bir sürece imza atmıştı...

Dost,düşman bilmeli ki;bu ülkenin insanları tefrika'dan değil; birlikten,kardeşlikten yanadır,olmaya da devam edecektir.Buna hiç kimsenin gücü yetmez.

En ufak olayda, mesela bir milli maçta bile,bir araya gelip,tek bir yürek olmaları konusunda asil bir duruş ortaya koymaları; çoğu güçlerin uykusunu kaçıracak türden.

Etnik farklılık gözetmeksizin her kesimi kucaklayıcı anayasası'yla, adeta et kemik olmuş bu ülkenin insanlarını dünya bir araya gelse birbirinden ayıramaz.

Böyle düşünenler bilsinler ki bu millet tevhid  konusunda tavizsizdir. 

 Topraklarımızda çimenler yeşerdik'çe ve İnsanlarımız var oldukça, bizim bu kötü zihniyet mümessiller'iyle olan mücadelemiz doludizgin devam edecektir.

Kızılelma ülkü'sünü başlarına taç edip, Devlet-i Ebet Müddet fikrine iman edenlerin;bu ülkeyi istenen seviyeye yüksel'teceklerine hiç kimsenin kuşkusu olmasın.

Dillerinde "Mevzu vatansa,gerisi teferruat'tır"sloganı düşmeyen bu millett'in her kesimiyle güç birliği içinde varlık arz etmesi,bu topraklar üzerinde Ay Yıldızlı Bayrağın ebediyen dalgalanacağının teminatıdır.

On iki Eylül Askeri Harekat, gerçekten terörü bitirmek için mi hedeflendi;yoksa  Emperyal güçlerin ortaya koydukları bir Gladyo kaynaklı senaryo muydu,bunu tarih bize göstercektır.

Peki ne menem şey bu Gladyo?Çoğunuzun bildiginden elbette kuşkum yok;ama yinede bu kavramdan bihaber olan varsa kısaca anlatmamda bir yarar var sanırım.

Türkçe karşılığı Kısa Kılıç olup , İkinci dünya savaşında Batı Avrupa'nın olası bir Varşova Paktı saldırısına karşı cephe gerisinde savaşması için NATO'nun İtalya'da kurduğu gizli bir örgüttür.

Daha bunun gibi nice fitne fesat beslemeli teşkilatlar mevcuttur...Bunları bilip,ona göre bir strateji belirlendiği taktirde,emin olun onların bu sinsice planları bertaraf olacaktır.


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.