Mg Reklam 2
lisans koleji
  • 24.08.2016

Merhamet Başka Feraset Başka

1992 veya 1993 yıllarında TV de hoca efendi diye bu fetöyle ilgili bir haber vardı. Rahmetli babam dedi kapat bunu bundan âlim olmaz. Bu İzmir de Kur'an fırlattı.17-25 Aralık süreci sonrası bunun "Kur’an’ın babası ölmüş Kur’an size küsmüş" alın diye kürsüye fırlattığı Kur’an görüntüsü ortaya çıktı.

Milli Gençlik Vakıflarına gidip gelen gençlerdik, başörtüsü için, İmam hatipler için eylemler yapardık konferanslar düzenlenirdi legal İslami hareketlerin içinde bulunurduk. Bunlarla alakası olan bir kişi bile MGV’lere Refah, Fazilet parti teşkilatlarına girmezlerdi, üzülürdük Müslümanlar neden birbirini desteklemez derdik, biz arkadaşlarımızla kendi aramızda hep şunu sorardık; Bizde bunlarda aynı davaya hizmet ediyorsak neden bunlar hep bizlerden kaçıyor? Kendi aramızda yine kendimizce cevabımız, biz bunlarla aynı davanın içinde değiliz olurdu. 28 Şubat sürecinden sonra bir TV programında programı yapan kişi buna (Rahmetli) Erbakan hocayı sordu, neden hiç görüşmediniz gibi falan.. Bunun cevabı; "Benim ruhum bile onunla birleşmez" dedi. Erbakan Hoca bunun okullarına çocuklarınızı gönderirseniz Yahudilere asker yetiştirmiş olursunuz demişti.

Anladık ki bu kişi münafıktır! Bence Erbakan Hoca bunun hakkında ne söylemişse araştırılsın ve gerekli tedbirler alınsın! Misalde hata olmaz düsturundan yola çıkarak tarihte yaşanmış bir meseleyi örnek vermek istiyorum; Moğol hükümdarı Hülagü Bağdat’ı istila etmeye yürüdüğünde derki; Bağdat’ta bir insan değil bir hayvan bile sağ bırakmayacağım. Bunun üzerine Bağdatlı Müslümanlar Bağdat’ın ileri gelen âlimlerine Şıhlarına hocalarına gidip, bu zalimin şerrinden kurtulmamız için yol gösterin diye rica da bulunurlar. Âlimlerden biri derki bana birkaç gün müsaade edin size söyleyeceğim.

Neyse aradan bir kaç gün geçer ahali âlimin yanına gider. Âlim derki bu zalimin ordusu çok kalabalık hepsi de vahşi Bağdat'ta karınca bile sağ bırakmazlar lakin ordularının içinde çok büyük bir Müslüman âlim var o âlim beyazlar içinde elinde kılıç bunlara; Ey kâfirler vurun bu "münafıkları" dedikçe bunlar daha çok coşuyor daha hiddetle öldürüyor. Sözde Müslüman bu münafıklar kâfirlerle iş tutarak hiç acımadan Milli uçaklarımızla Milletimizi vururken 250’nin üstünde Şehidimiz ve binlerce yaralımız varken ve bu günlerde bombalı saldırılarla Polis Asker Sivil vatandaşlarımızı şehit ederken Milletin ocağına ateş düşürürken timsah gözyaşı dökenleri iyi görmek lazım! Elbette suçsuz günah sız kimseye kimse suç isnat etmemeli fakat uyanık olup acıma hisleriyle Merhametli olalım diye de münafıklık edenlere aldanılmamalı. Ferasetli olunmalı. Yani şu sıralar içimizde masum masum gezen daha düne kadar FETÖ’ye taparcasına hizmet eden münafıklara dikkat etmek lazım. "Münafık halinden bellidir Riyası da boldur, yalanı da bol. Hesabı dilinden bellidir Dümeni de boldur, planı da bol."


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

HABER ARŞİVİ
ÇOK OKUNAN HABERLER