• 26.12.2017
Mehmet Fethi Göktepe

Mehmet Fethi Göktepe

BÜYÜK ŞEYTAN AYAĞA KALKTI

 

Büyük şeytan ayağa kalktı.15 Temmuz’da Türkiye’de darbe yapan fakat muvaffak olamayan büyük şeytan ABD şimdi de Suud ailesini, Birleşik Arap Emirlikleri’ni ve Mısır’ı da yanına alarak Ortadoğu’yu birbirine düşürüp Türkiye’yi kurtlar sofrasında yalnız bırakmak istiyor.

Ortadoğu ve tüm İslam coğrafyası kaynıyor. Suudi kralı ve çevresi sessiz sedasız Amerika’nın da desteğini alarak ihtilal yaptı. Kendi insanlarını ve zengin rakiplerini ekarte edip mal varlıklarına el koyup onları da zindanlara attı. İktidara gelebilecek tüm prensleri temizliyor.Kendi evlatlarının helikopterlerini düşürtüyor.Yani rakiplerini tek tek yok ediyor. Kimin için ABD için.

Araplar zannediyor ki ABD ‘nin desteğini alırlarsa iktidarlarını devam ettirecekler . Bilmiyorlar mı ki her şey İsrail için. Göreceksiniz coniler yavaş yavaş bütün Arap devletlerini parçalayıp küçük lokmalar halinde İsrail’e ziyafet çektirecekler. Libya gitti, Irak gitti, Suriye gitti sırada İran ve Yemen var. Her şey kitabına uygun bir şekilde kademe kademe ilerliyor.

Yarın öbür gün Ortadoğu’da müthiş bir mezhepler savaşı başlayabilir. Herkes bu işin içinde. Çok dikkatli olmak lazım.Müslümanlar birbirini yerken kimse bu olaylar niye oluyor diye düşünmüyor.Bu işi organize eden ABD ve İsrail’dir.Her şey istedikleri gibi yürüyor.Amaç Arz-ı Mevdud. Büyük İsrail devletinin kurulması içindir.

Ayakta durmakta bile zorlanan Suud kralı ülkesinin savunmasını güçlendirmek için 380 milyar dolarlık miadı geçmiş silah alıyor. Kime karşı kullanacak. Bir Suudlu prens 540 milyon doları vererek hiçbir şeye benzemeyen bir yağlı boya tablo satın alıyor.ABD başkanının kızının bağlı olduğu bir derneğe 100 milyon dolar bağışta bulunuyorlar.

Sebep kendi saltanatlarını devam ettirebilmek. Suudi Arabistanlı bir yetkilinin ABD  ve İsrail karşıtı bir demeç verdiğini gören duyan var mı? Veremez.

Dört bir yanı İslam ülkeleri ile çevrili Suudi Arabistan’a her yıl milyonlarca Müslüman hacının ziyaret ettiği kutsal toprakları hangi İslam devletine karşı koruyor?

Ekonomisi çökmek üzere olan ABD’nin biraz daha ayakta kalmasını sağlamak için çalışan bu Müslüman yöneticilerin öbür alemde hesapları çok ağır olacaktır.

Gözleri önünde ABD destekli Yahudiler Filistin’i işgal ederken Trump Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıyıp büyük elçilik açarken, Filistin’de Müslümanlar katledilirken  Suriye’de, Irak’ta,  Arakan’da, Çin’de,bilmem dünyanın neresinde Müslümanlar açlıktan, yoksulluktan ölürken Suudiler, Mısırlılar, Birleşik Arap Emirlikleri ve Müslüman geçinen bütün Arap ülkeleri bunun hesabını er geç vereceklerdir.

Herkesin bir hesabı varsa, bilin ki Allah’ın da bir hesabı vardır. O, hesabı en iyi görendir.

İyi ki Türkiye var.

Allah’a emanet olun

Mehmet Fethi GÖKTEPE


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.