Mg Reklam 2
lisans koleji
  • 04.12.2016

Zalim ve Merhametsizler

Bugün dünyanın her yerinde İslam ülkelerinde şiddet, işkence ve zulüm var. İlklerin başında gelen şiddet yanlısı İsrail'in Filistinlilere uyguladıkları merhametsizlik, yıllar önceden başlamış olup halen ne yazık ki, daha da fazla artmış durumdadır.

Nazi Almanya'sının Hitler'le başlattığı ırkçılık kaidelerinde, Yahudilere yapılanlar tarihlerde yerini korumaktadır. Her yıl  en azından Yahudi Amerika film şirketlerinde, iki film Nazi Almanya'sının insanlık ayıbı, en feci bir şekilde sinemalara  ve televizyonlara yansıtılmaktadır..

Günümüzde İslamiyet’i çok güzel  bir şekilde bilen ve Arap dilini iyi konuşan yüzünü saklayıp İslam imajı ile İslam fobileri yayan terör gurupları, İslam’da asla olmayan ve bağdaşmayan "İslam hukuku kurallarını Allah'ın insanlığa, İslam olanlara emirlerini" ne yazık ki aldatarak inandırarak göstermektedirler...

 

Tarihler boyu inançlar, bazı kitleler tarafından çıkarlar doğrultularında faydalanmak maksadıyla farklı senaryolar yazdırılarak sahnelere hep koyulmuş olup insanlar ağır şiddetli acılı ölümlere maruz bırakılmışlardır. Şimdi günümüzde ülkelerin bazı kesimlerinde yaşayan İslam’ların inanç yaşamları, bulundukları devletlerinin  tarafından yasaklanmakta, hamile kadınlar, süt emen bebeler, yaşlı, çocuk, genç demeden işkencelere uğratılmakta, üstlerine lastik tekerlek geçirilip benzin dökülerek ulu orta yakılmaktadırlar. Kimilerinin elleri ayakları bağlanıp boyunlarına dikenli teller takılarak asılıp yayaların geçtiği köprülerden sallandırılmaktadırlar.

Nerede İnsan Hak savunucuları ya da yıllar önceleri Yahudi oldukları için birçok ülke Hristiyan’larının eziyetini  zulmünü gören İsrail Yahudileri...

AB, Amerika ve Batı Avrupalı  demokrasi savunucuları ?:::


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.