Lisanss
dclisans
  • 23.03.2019
Halil Çuhadaroğlu

Halil Çuhadaroğlu

Tüm insanların göz yaşları aynı renktedir.

Tüm insanların göz yaşları aynı renktedir.

 

İster derisi siyah olsun ister beyaz yada sarı hiç mi hiç

fark etmez,insan insandır.

 

Sadece insan,iyi ve kötü diye ayrışır.

İnsanın iyi yada kötü olması kendi elindedir.

Bile bile kişi,nasıl canını yakmak istemediği gibi kendini koruyorsa kötülüğü ve iyiliği de arzu edebilir.

 

Zincirlenen Siyah insanlar,derilerinden dolayı beyaz derili insanlar tarafından köleleştirilip pazarlarda satılmış veyahut pamuk mısır tarlalarında ölene kadar kırbaçlanıp çalıştırılmış.

 

Üstünlük ABD ülkesinde Kızılderililerede uygulanmış toprakları ellerinden alınıp köleleştirilmiştir sadece renkleri yaşamları farklı diye.

Sonuçta esir edinilen insan,beyaz derililer gibi aynı kan aynı kemikten.

 

Zalimlik kendi ırkı olan Yahudilerde de aynıdır.İsrail devleti dünyaya karışmış olan yahudileri bir araya toplamak için akıl almaz yöntemler uygulamış.Nazilerle çalışmış,baskılar işkenceler korkular salmış,bilindiği üzre gaz odalarında bir çokları öldürülmüş sırf korkup İsrail topraklarına dönebilsinler diye.

Düşünün neden Almanlar bir sebep yokken Yahudilere zulüm yapsın?...

 

Acımasızlık

güç ve zalimlik sonucu Terörü oluşturuvermiştir.

Bu gün dünyada terörü destekleyen ülkeler geçmişlerindeki,iyiyi değil kötüyü seçen kanı bozukların devletlerini meydana getirip sinsice planlarını gizli gizli değil aşikarene yapanlardır.

İslamfobi,avrupa ülkelerinin siyasi çıkarlarının doğrultusunda "güçlü hükümet güçlü devlet" imajı olsun diye çıkartılan iftiralardır.

Masum nice müslüman azınlık,avrupa ülkelerine sığınmış yaşam mücadelesi verirken,ibadet esnasında kalleşçe öldürülüyor yada türlü türlü işkenceler görüyorlar.

 

Filistin halkının İsrail'liye silah sıktığımı bomba yağdırdığımı var.Tek istedikleri kendi topraklarında huzur içersinde inançlarını yaşamak.

.

Onlarda biliyor,tüm insanların göz yaşları aynı renkte olduğunu.

Kanlar,akan kanlar dökülen masum insan kanları KIRMIZI tıpkı tüm insanlar gibi.....


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.