lisans koleji sol
lisans koleji
  • 22.07.2016
Dilek Çiftçi

Dilek Çiftçi

Haçlı zihniyet projeleri ve işbirlikçileri...

Bugün dünya üzerinde adaletsizliği körükleyenler; İslam coğrafyasına darbeleri, soykırımları, kan ve gözyaşlarını reva gördüler. Bu kirli eller, çirkin emellerini gerçekleştirmek için ümmet'in umudu ve son kalesi olan Türkiye'yi hedef alarak, darbe girişimiyle işgal etmeye yeltendiler. Yalnız haçlı zihniyeti ve bu projeleri gizli kapılar arkasında hazırlayan işbirlikçilerinin, hesaba katmadığı, gözden kaçırdığı ve unuttukları önemli bir detay vardı. Onlar on kişiydilerse ve on birincisi ALLAH AZİMÜŞŞANDI.

 

 

Onlar tuzak kurdular. Allah’ta onlara tuzak kurdu. Çünkü Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır.”

 27 Mayıs, 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat ve son olarak, 15 Temmuz 2016 da yapılan darbe girişimiyle ne yazık ki Türkiye, darbe ahlaksızlığına uğramıştır. 70’li yılların arzusu içinde olan Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde azınlık bir gurubun yapmış olduğu darbe girişimi halkımızın sağduyusu ve devletimizin erken girişimleri neticesinde Allah’ın izniyle püskürtülmüştür. 

 Her askeri darbe ülkemize, milletimize, özellikle de genç nesillerimize ağır bedeller ödetmiştir. Her darbe seçilmiş hükümetiyle beraber bir jenerasyonu katletmiştir. Halkın, meclisini bombalayacak kadar gözü dönmüş ve insanlıktan çıkmış bu katiller Cumhurbaşkanına diktatör dayatması yaparken, tanklarla halkın üzerine yürümüş, silah doğrultmuşlardır.

Rahmetli Muhsin Yazıcının: "Namlusunu halka uzatmış bir tanka saygı duymam. Namlusunu millete çevirmiş bir tane askere selam durmam.” Sözü düştüğümüz durumu ortaya koymaktadır. Buda kimlerin diktatör olduğunu kanıtlamıştır.

Cumhuriyet tarihin de ne zamanki muhafazakâr bir yönetim gelmişse bu yönetim darbeyle düşürülmüştür. İlk darbe ezanı Muhammedi’yenin Arapça okunması yönünde karar alan, Adnan Menderes ve hükümetine yapılmış, Rahmetli Menderes grup toplantısında “Siz isterseniz hilafeti bile getirebilirsiniz” sözleri, 37 düşük rütbeli subayı harekete geçirmiştir. Darbe nedeni olarak da Menderes ve hükümetinin uygulamalarını, çıkardığı yasaları, kardeş kavgasına son vermek ve laiklik ilkesine aykırı uygulamaları durdurmak için cunta yönetimini ileri sürülerek darbe yapılmıştır.

 Menderes’i astılar. Özal’ı zehirlediler. “İrticacılar İktidar da  diyerek, Erbakan ve hükümetine post-modern darbe layık gördüler. Şimdi sırada Erdoğan ve Ak Parti hükümeti var. Aslında hedef AK Parti ve yahut Cumhurbaşkanı değil; bilakis ülkemizin coğrafi kaynakları ve geleceğidir. Milletimizin huzuru ve dini mübin’dir. Bu da bugünün ve dünün davasında da Tayyip Erdoğan’ın ne kadar haklı olduğunu da ispatlamıştır.

Yönetime darbe yapanlar muvaffak olurlarsa, ikinci darbe inananlara, İslam’a hizmet eden Müslümanlara yapılacaktır. İslam’ın ilerlemesine engel olmak için bu küfür milleti, Hakka ve halk’a karşı bir olacaktır. İşte ehli iman darbelerin bu yüzden hem karşısında, hem de meydanlardadır.

Bu nedenle aklıselim olan her kişinin darbeye fırsat vermemesi ve lanetlemesi lazımdır.

Gerçi Türkiye yapılan bu darbe girişimiyle, eski Türkiye olmadığını, tüm dünyaya göstermiş, 15 Temmuz gecesi bir grup askerin darbe girişimine karşın, halkımız büyük bir destan sahnelemiştir.

 

Evet! Milletimiz ve seçilmiş hükümetimiz hiçbir zaman bu şer odaklarına boyun eğmeyecektir. Bu Aziz Millet, darbe girişimleri içerisinde olanlara seyirci kalmayacağı gibi,  ülkesine bu darbeyi yapan ihanet şebekesini asla affetmeyecektir. Bu Darbeci zihniyet Allah’ın izniyle, milletimizin iradesine bir daha darbe indiremeyecektir. Bu millete, bu ülkeye ve bu hükümete darbe yaparak düzen vermeye çalışan bu darbecilere gerekli ders, gerekli merciler tarafından muhakkak verilmelidir. Darbe ve darbenin izleri sona erinceye kadar, ulusal güçleri desteği alarak darbe yapan Fettullah Gülen, ihanet çetesi ve uzantılarına ulaşılana kadar Allah’ın izniyle milletimiz stratejik noktaları terk etmeyecektir. Darbeye karışan legal, illegal güçlerle, seçilmiş hükümetimiz mücadele etmektedir. Şerefli askerlerimiz ve şerefli polislerimiz de, Allah’ın izniyle bu hainlere geçit vermeyecektir.  Devletin ve milletin bekasını hedef alan bu hainleri millet olarak Allah'a havale ediyoruz. Tarihimize bir utanç tablosu ve kara bir leke olarak geçen bu darbeci zihniyet ve aktörlerinin yaptığı darbe girişimlerini bilinsin ki, bu millet asla unutmayacaktır. Bu çağdışı düşünce hak ettiği yeri Allah'ın izniyle bulacaktır.

 Aziz milletimizin ve reisi cumhurumuzun basireti ve feraseti ve ümmetin duaları Allah'ın izniyle kurulan bütün tuzakları altüst etmeye ziyadesiyle yetecektir. Devlet ve halk olarak kurulan tuzakların üzerine gidereksek Allah'ın izniyle bu tuzaklar bozulacaktır. Türkiye'ye reva görülen darbeler ülkemizin talihsizliği olarak tarihte yerini alacaktır.

 Darbe yapanlar ve bunları destekleyenler, Türkiye’deki bu deneyimi iyi okumaları gerekir

Artık ezanları susturan darbelerin dönemi bitti. Darbeleri susturan ezanların dönemi başladı. 

Allah’a güvenen, yerli ve milli duruş sergileyen ümmetin evlatları Allah'ın izniyle kazanacak; ABD ‘ye güvenenler, ümmeti karşısına alanlar İnşallah'u Teâlâ mağlup olacaktır.

Gün birlik günü, kardeşlik günü, en önemlisi kenetlenme günüdür.

Gevşemeyin!

Üzülmeyin!

Eğer gerçekten inanıyorsanız, üstün gelecek olanlar sizlersiniz.

 

Selam ve dua ile…

 

 

 

 


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.