Mg Reklam 2
lisans koleji
  • 31.05.2016
Ahmet ÖZTÜRK

Ahmet ÖZTÜRK

Beynin sulanması ve sapkınlık -2-

Ulvi değerlerin halka ulaştırılması, ayni derecede ulvi metotlarla mümkündür, İslam’ın değerlerini çirkin argümanlarla pazarlamaya kalkışmak haddini bilmemezliktir. Bu İslam’a zarar vermez, ama bizi iki dünyada rezil etmeye yeterde artar. İslam’ı, kendi kütü emellerine alet etmeye çalışanlar, tarihin kokuşmuş çöplüğüne mahkûm olmuşlardır.

 

Tevhidi inancımız gereği, edinmemiz gereken müstekim çizgilerimizden uzaklaşalı yıllar oldu, islamın insanlığa evrensel mesajından ziyade, aslı astarı olmayan uyduruk ve bir o kadar şirk kokan menkıbeleri ilahi ferman olarak aktardılar.

 

Bu hadsizler ne yapmaktadırlar, analiz etmekten cidden güçlük çekmekteyiz… Beyin sulanınca bakın hangi zokaları yutabilmekteyiz.

 

1- Cebrail in mürşidi Hz. Ebubekir’miş, o olmasaymış kendisi âdeme secde etmekte imtina edecekmiş. Belkide kendisi şeytan olacakmış, Onun sayesinde kurtulmuşmuş.( zavallı meleklerin nefis taşımadıklarını bilmeyecek kadar cahil, ama adı şeyh…)

 

2- Muhammed bekriye gökten indirilmiş olan sahifeye göre, o sahifede yazılı salavatı okumak, kuranı 6 kere hatim etmekten afdalmış, onu bir kerecik okuyanın cennete girmesi kesinmiş ( bu zındık, vahyin peygamberle beraber kesildiğini bilmeyecek kadar cahil değildir, bilerek zırvalamakta, zira adı geçen salavat, bastırdığı kitapta da yazılı imiş ( yani kitabımı alın, kurtulun demekte, belam)

 

3-Bereket, istiane, vesile niyet ve imanı ile nalı şerifin resmini evinde bulunduran adam hiçbir surette sıkıntıya girmez, her türlü beladan korunurmuş, bulunan gemi batmaz, bulunan ev yanmaz sele gelmez, talan edilmezmiş, onu taşıyan ordu bozguna uğramaz, her derde deva imiş, hesabı kolay, cenneti garantili imiş (niye çünkü kendisi onu hazırlayıp pazarlıyor ya, ver parayı al cenneti, iki dünyan da kurtulsun… tabiki 135 TL ye)… ne hikmetse peygamber sıkıntıya giriyor, kendisinin bulunduğu ordu bozguna uğruyor, ama, nalı şerif diye bahsedilen şirk vesilesi resmin bulunduğu ordu bozguna uğramıyor…

 

4-Unutmayın, öpülen el şeyhin eli değilmiş, Belkide o el şeyhin şeyhinin eli imiş. Zaten şeyhler fena fiş şeyh olurlarmış. Onunda eli Hz. Muhammedîn eli imiş. Onlar boşuna ellerini öptürmezlermiş. Asıl sıkıntı, el öptürmekten değil de öptürmemekte imiş.

 

5-İllaki bir şeyhe imtisal etmek farzmış, zira biz müritlerimizin imanlarını şeytandan muhafaza ederek, onu kıyametin dehşetinden mahşer, hesaptan, mizanda yormadan, Allaha mahcup ettirmeden, direk cennetteki makamlarına ulaştırmaktayız. Bu, Allah’ın şahı Nakşibendi’ye ve dolayısıyla bana verdiği bir yetkidir demektedir hadsiz. ( sanki kendisi kurtulabilmiş birde müritlerini garantilemektedir)

 

6-Ben cennetlik olduğumun müjdesini aldım, zira şeyhim bana kabrimin yanında kendine bir mezar yeri al, orada bana tefsir okuyacaksın dedi. Bu imanlı öleceğimin müjdesidir demektedir şeytanın p…  Bu nasıl bir haddini aşmaktır, anlayabilmek mümkün değildir. Bunun akıl ve izanla alakalandırabilmek, ayet ve hadiste delilini bulmak mümkün değilken. Birde ölü olarak mezarda tefsir okumak. Beynin iflas ettiğinin resmi.

 

7- Peygamber li rüya ile kafayı bozmuş cemaatler, İslam’a ciddi zarar vermektedirler. Peygamber toplantılarımıza iştirak etmektedir söylemine içerlenen hoca bozuntusu, çok geçmeden ayni çirkin argümanı kendisi kullanmaktadır. Birkaç hanım kardeşlerim rüyada veya zuhuratta görmüşlerimmiş de, peygamber toplantılarımıza iştirak etmekte imiş, Hz. Ebubekir son devrin İslam sancağını bizlere emanet etmiş miş de miş.

 

Ferini patlayan kamyon misali suratla gürleyen hoca, en sonunda olamayacak şeyi kusmakta, evet vallahi ve billahi Hz. Resul şu anda aramızdadır demekte.

 

Buyur buradan yakın, eçhelin eçheli olan zırva,, peygamberin öldüğünü ve ölü birinin de hiçbir surette bir yere gidip gelmeyeceğini bile idrak etmiyor, birkaç kadının yalanlarına dayanak Resulün cismiyle onların toplantılarına iştirak ettiğini söyleyerek, olmayacak şeye imza atıyor.

 

Madem rakiplerimiz peygamberi görmüşler imiş, bize ne oluyor, bizde görürüz diyerek İslam da sapık bir çığıra oda imza koymaktadır.

 

Öbürü bir adım daha ileri gitmekte bizim hoca veya şeyh de, her gün namazlarını cemaat la peygamberin arkasında kılmaktadır, her konuştuğu peygamberden aldığı emirledir, kendinden bir şey konuşmaz. Bizim hoca peygamberden yetkilidir. Dediklerine muhalif olmak peygambere karşı gelmektir diyerek orta yere  s…. Tadırlar.

 

8- Güya Allah zuhuratta seslenmiş, (ne demekse) söyleyin ümmete Ahmet’ime sataşmasınlar, onun hesabını ben göreceğim, ona cennetten bir yatak gönderin rahat etsin miş miş.gökten matbu şekilde ona ferman gelmiş miş.

 

Yukarıda saydıklarımın, binlerce sapık menkıbelerden bir kaçı, şirk içerikli binlerce menkıbe, ve abartılı peygamber içerikli rüyalı videolar, internet ortamında dolaşmaktadır. Bu sapık ve şirk barındıran menkıbeleri anlatanlar, sıradan cahil ve cühela değil, bilakis milyonları peşlerinde koşturan cemaat liderleridir. Rabbim bizleri ve ümmeti bu tip belam ve sapık din adamlarının şerlerinden muhafaza buyursun âmin.

 

Tüm bunlar, batıla hak diye tapanların işleyebildikleri çirkinliklerdir. Rabbim bizleri her türlü azgınlıktan muhafaza buyursun.

 

Mafyayı çökertmek, bir örgütü diskalifiye etmek veya meşru olmayan bir suç şebekesini bertaraf etmek mümkündür, ama din adına, mezhep veya meşrep ekseninde kümelenmiş oluşumları yok etmek sanıldığı gibi kolay değildir. Zira bu çevrelerin davaları için mubah görmeyeceği hiçbir etmen yoktur, zina, içki, kumar, cinayet ve her türlü yalan dolan ve şantaj, takiyye kılıfı ile ibadet aşkıyla işlenir ve yaptıkları ahlaksızlıktan zerrece vicdan azabı duymazlar.

 

Silah ve kolluk kuvvetiyle bunları izale etmek mümkün değildir. Ancak hakkı haykırarak, insanlara doğruyu aktararak engel olabiliriz. Yırtınmamızın nedenide bu vesile iledir

Sınır tanımaz bu zümreler, adı meclislerine peygamberin bizatihi teşrif ettiğini zırvalayacak kadar ileri giderler, Davutoğlu’na başbakanlığın bizatihi peygamber tarafında verildiğini zırvalayabilmektedirler.

 

Buyur buradan yakın, Davutoğlu işi bırakıyor, ayıkla bakalım pirincin taşını.

Şimdi Davutoğlu işi bırakarak peygambere kafamı tuttu. Yoksa peygamber makamına koyduğunuz zat mı peygamberin emirine karşı geldi.  Cüz bakalım çözebilirseniz bu çirkin denklemi.

 

Oysa âlim kisveleriyle İslam âlemine lider olmayı düşünen bu adamlar, bilmeli değiller midir peygamberler insanlar gibi ölür ve kıyamet sabahına kadar bir daha dirilmezler ve dünya hayatı özerinde tasarrufta bulunamazlar.

 

Peygamber ile görüştüklerini söyleyen bu adamlar dindeki delillerini suna bilirler mi?. Sahabeden tabiin ve etba i tabinden hiç kimse peygamber ile görüştüklerini söylememişken, bu hadsizler nasıl oluyor da peygamberin, kirli toplantılarına geldiğini söyleyebilmektedirler.

X bir cemaatin bu türden söylemini zındıklıkla eş değer gören x bir haddini bilmez, bozulan paçasını onarmak için Hz. Muhammed şu an aramızdadır diyebilmektedir.

 

Kardeşlerim lütfen, Allah rıza için olsun gitmeyin bu adamların peşinden, bunlar sizlere felaketten başka bir şey sunamayacaklardır. Peygamberine iftira atanlar sizlere neler yapmazlar ki. Amacım hakkı iletmektir başkaca amacım yok, Rabbim kabul buyursun.

Yüce Rabbim bizlere firaset nasip eylesin âmin.

 

Konumuz devam edecektir inşallah.


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.