Lisanss
dclisans
  • 26.04.2016
Abdulkadir Akgün

Abdulkadir Akgün

İşte batı, işte tıbbı

Değerli okurlarımız bu köşede sizinle tıpla ilgili bilinmeyenleri batı tıbbının küresel sermayenin ilaç üreticilerinin kendilerinin dışındaki insanlığı sistematik bir şekilde nasıl nasıl sömürdüğü ve nasıl yok etmeye çalıştığını hep beraber göreceğiz.                           

Batı tıbbının sahipleri yani dünyanın efendileri dünyaya hem zehir hem de panzehir ihraç eden efendiler bütün dünyayı kontrol etmek isteyen tanrı tarafından kutsandığını düşünen insanlar batı tıbbının babaları derler ki, üniversite kürsülerinde yeni doğacak çocuklar hastane ortamında doğsun yeni doğan çocukları çipleyelim olmadı başka bir konferansta da dünya nüfusunun 300 milyona indirmelerinden bahsederler.

İŞTE BATI İŞTE TIBBI

Güzel ülkemin güzel insanlarına sorarım acaba hangimiz hayal ettikleri bu yeni dünya düzeninde yerimizi alacağız varmı öyle bir şansımız maalesef yok hiçbir zaman olmayacakta. Görüyorsunuz sağlı sollu belden aşağı belden yukarı her türlü saldırı var güzel ülkemin güzel insanlarına, bu güzel ve medeni insanların ilk teker ilk okul ilk mahkeme ilk insan hakları gibi, icdadın mucitleri olarak gördükleri asur medeniyetinden geldiğimizi düşünerek güzelim insanlarımızı medeniyetimizi yok etmeye çalışmaktadırlar. Soruyorum acaba doktorlarımız Almanların forben adlı br fabrikada niçin florür üretmiş ve ilk kez bu florürü kimlerde ve niçin kullanmış bilirlermi? Tabiî ki bilemezler flörürü. Almanlar esir kamplarındaki Yahudilere sularına karıştırmak suretiyle veriyorlardı. Fiziksel aktivitelerini yok etmek için, sistematik bir şekilde yok etmek için. Bir başka örnek vermek gerekirse günümüz doktor antibiyotik ve eczana üçgeninde ülke ekonomisi ve insan sağlığının nasıl heder olduğu ile ilgilidir. Batı tıpı eğitimi alan doktor, batılı ilaç firmalarının üretmiş olduğu antibiyotikleri hastalarına yazmak zorunda bırakılmışlardır. Gerisi onlar için önemli değil, bir yılda birkaç defa antibiyotik kullanan insanların ne hale geldiğini bilmezler o antibiyotik’in insanların bağırsağının  içinde bulunan altı tane yararlı canlı bakteriyi nasıl yok ettiğini. Onun sonucunda insanların nasıl kabız olduğu buna bağlı kalın bağırsak kalınlaşması karaciğer yağlanması ile birlikte kalp damar hastalıkları ve …..oraya kadar gider. Vatandaş bitkisel bir ürün kullanmak için doktora danıştığında bari azar işitmeseler. Bu günlük dünya ve Türkiye gerçekleri batı tıbbının deformasyonu.   


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

    Yazara Ait Başka Makale Bulunamadı.