Metrolife baner

Şanlıurfa'da kuş tutkusu

Şanlıurfa'da kuş tutkusu Türkiye'de güvercine ilgi duyanların en çok olduğu kentlerden Şanlıurfa'da kuş severler, hafta sonları kurulan pazarda bir araya geliyor.

Şanlıurfa'da kuş tutkusu
  • 27-02-2018 13:43

Pazarda özellikle ''taklacı, dönücü, makaracı ve posta'' cinsi güvercinler, güzellikleri ve ötüşleriyle meraklılarını bekliyor. Pazarda bulunan 73 yaşındaki Mahmut Çelik de yaklaşık 65 yıldır kuş besliyor.

 

  

Şanlıurfa'da kuş tutkusu
 

Türkiye'de güvercine ilgi duyanların en çok olduğu kentlerden Şanlıurfa'da kuş severler, hafta sonları kurulan pazarda bir araya geliyor. Pazarda özellikle ''taklacı, dönücü, makaracı ve posta'' cinsi güvercinler, güzellikleri ve ötüşleriyle meraklılarını bekliyor. Suriye'den göç etmiş Halepli Metmet Muhammed, oğlu Mahir Muhammed ile pazarda kuş alım satımı yaparak geçimini sağlıyor.

 

 

Şanlıurfa'da kuş tutkusu
 

Türkiye'de güvercine ilgi duyanların en çok olduğu kentlerden Şanlıurfa'da kuş severler, hafta sonları kurulan pazarda bir araya geliyor. Pazarda özellikle ''taklacı, dönücü, makaracı ve posta'' cinsi güvercinler, güzellikleri ve ötüşleriyle meraklılarını bekliyor. Pazarda bulunan 38 yaşındaki Mehmet Kaymak, yaklaşık 30 yıldır kuş besliyor.

 

 

Şanlıurfa'da kuş tutkusu
 

Türkiye'de güvercine ilgi duyanların en çok olduğu kentlerden Şanlıurfa'da kuş severler, hafta sonları kurulan pazarda bir araya geliyor. Pazarda özellikle ''taklacı, dönücü, makaracı ve posta'' cinsi güvercinler, güzellikleri ve ötüşleriyle meraklılarını bekliyor. Pazara kuş almak için gelen iki arkadaş 12 yaşındaki Enes Dedeşah ve 11 yaşındaki Emin Tay birlikte kuş besliyor.

 

 

Şanlıurfa'da kuş tutkusu
 

Türkiye'de güvercine ilgi duyanların en çok olduğu kentlerden Şanlıurfa'da kuş severler, hafta sonları kurulan pazarda bir araya geliyor. Pazarda özellikle ''taklacı, dönücü, makaracı ve posta'' cinsi güvercinler, güzellikleri ve ötüşleriyle meraklılarını bekliyor. Pazara kuş almak için gelen 41 yaşındaki Siverekli Musa Çoban, yaklaşık 20 yıldır kuş besliyor.

 

 

Şanlıurfa'da kuş tutkusu
 

Türkiye'de güvercine ilgi duyanların en çok olduğu kentlerden Şanlıurfa'da kuş severler, hafta sonları kurulan pazarda bir araya geliyor. Pazarda özellikle ''taklacı, dönücü, makaracı ve posta'' cinsi güvercinler, güzellikleri ve ötüşleriyle meraklılarını bekliyor. Pazarda bulunan 24 yaşındaki Ahmet Suna, 6 yaşından beri kuş besliyor.

 

 

Şanlıurfa'da kuş tutkusu
 

Türkiye'de güvercine ilgi duyanların en çok olduğu kentlerden Şanlıurfa'da kuş severler, hafta sonları kurulan pazarda bir araya geliyor. Pazarda özellikle ''taklacı, dönücü, makaracı ve posta'' cinsi güvercinler, güzellikleri ve ötüşleriyle meraklılarını bekliyor. Pazarda bulunan 12 yaşındaki Abdullah Bozdağ, 6 yaşından beri kuş besliyor.

 

 

Şanlıurfa'da kuş tutkusu
 

Türkiye'de güvercine ilgi duyanların en çok olduğu kentlerden Şanlıurfa'da kuş severler, hafta sonları kurulan pazarda bir araya geliyor. Pazarda özellikle ''taklacı, dönücü, makaracı ve posta'' cinsi güvercinler, güzellikleri ve ötüşleriyle meraklılarını bekliyor. Pazarda bulunan 63 yaşındaki Ali Esili, yaklaşık 55 yıldır kuş besliyor.

 

 

Şanlıurfa'da kuş tutkusu
 

Türkiye'de güvercine ilgi duyanların en çok olduğu kentlerden Şanlıurfa'da kuş severler, hafta sonları kurulan pazarda bir araya geliyor. Pazarda özellikle ''taklacı, dönücü, makaracı ve posta'' cinsi güvercinler, güzellikleri ve ötüşleriyle meraklılarını bekliyor. Pazara kuş almak için gelen 13 yaşındaki Ali Arslan'ın 8 güvercini var.

 

 

Şanlıurfa'da kuş tutkusu
 

Türkiye'de güvercine ilgi duyanların en çok olduğu kentlerden Şanlıurfa'da kuş severler, hafta sonları kurulan pazarda bir araya geliyor. Pazarda özellikle ''taklacı, dönücü, makaracı ve posta'' cinsi güvercinler, güzellikleri ve ötüşleriyle meraklılarını bekliyor. Pazarda bulunan 68 yaşındaki Mahmut Çetin de yaklaşık 50 yıldır kuş besliyor.

 

Türkiye'de güvercine ilgi duyanların en çok olduğu kentlerden Şanlıurfa'da kuş severler, hafta sonları kurulan pazarda bir araya geliyor. Pazarda özellikle ''taklacı, dönücü, makaracı ve posta'' cinsi güvercinler, güzellikleri ve ötüşleriyle meraklılarını bekliyor. Pazarda bulunan çavuş lakaplı 65 yaşındaki Mehmet Aktaşan yaklaşık 50 yıldır kuş besliyor.

Türkiye'de güvercine ilgi duyanların en çok olduğu kentlerden Şanlıurfa'da kuş severler, hafta sonları kurulan pazarda bir araya geliyor. Pazarda özellikle ''taklacı, dönücü, makaracı ve posta'' cinsi güvercinler, güzellikleri ve ötüşleriyle meraklılarını bekliyor. Pazarda bulunan 61 yaşındaki Abdullah Sönmezgil, yaklaşık 40 yıldır kuş besliyor.

Türkiye'de güvercine ilgi duyanların en çok olduğu kentlerden Şanlıurfa'da kuş severler, hafta sonları kurulan pazarda bir araya geliyor. Pazarda özellikle ''taklacı, dönücü, makaracı ve posta'' cinsi güvercinler, güzellikleri ve ötüşleriyle meraklılarını bekliyor. Pazarda bulunan 12 yaşındaki Şahin Suna yaklaşık 4 yıldır kuş besliyor.

 

 

Şanlıurfa'da kuş tutkusu
 

Türkiye'de güvercine ilgi duyanların en çok olduğu kentlerden Şanlıurfa'da kuş severler, hafta sonları kurulan pazarda bir araya geliyor. Pazarda özellikle ''taklacı, dönücü, makaracı ve posta'' cinsi güvercinler, güzellikleri ve ötüşleriyle meraklılarını bekliyor. Pazarda bulunan 20 yaşındaki Ali Yıldız da yaklaşık 10 yıldır kuş besliyor.

 

Şanlıurfa'da kuş tutkusu
Türkiye'de güvercine ilgi duyanların en çok olduğu kentlerden Şanlıurfa'da kuş severler, hafta sonları kurulan pazarda bir araya geliyor. Pazarda özellikle ''taklacı, dönücü, makaracı ve posta'' cinsi güvercinler, güzellikleri ve ötüşleriyle meraklılarını bekliyor. Pazarda bulunan 73 yaşındaki Mahmut Çelik de yaklaşık 65 yıldır kuş besliyor.HABERE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

HABER ARŞİVİ
ÇOK OKUNAN HABERLER