dclisans
Sıradaki Haber: Zonguldak'ta maç sona erdi

Ahmet Ersin Bucak ta AK Vekil adayı

Doğruyol Partisi Milletvekillerinden Sedat Edip Bucak'ın kardeşi Ahmet Ersin Bucak, 24 Haziran 2018’de yapılacak genel seçimlerinde AK Partiden Şanlıurfa Milletvekili aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

Ahmet Ersin Bucak ta AK Vekil adayı
  • 25-04-2018 19:49

Şanlıurfa ve Siverek ilçesinin tanınmış simalarından, Susurluk davası ile ismi Türkiye’de anılan ve Devlet yanlısı olarak bilinen, Bucak Aşireti lideri DYP eski Milletvekili Sedat Edip Bucak'ın 2011 seçimlerde bağımsız milletvekili adayı olan ancak 32 bin oy almasına rağmen meclise seçilemeyen kardeşi Ahmet Ersin Bucak, AK Partiden Şanlıurfa Milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

AK Parti İl başkanı Av. Bahattin Yıldız ile bir süre sohbet eden Ahmet Ersin Bucak, “Başvurumuzu yaptık, memleketimiz için hayırlı olur inşallah” diyerek Şanlıurfa’ya, Şanlıurfalılara, ülkemize ve milletimize hizmet edebilmek, faydalı olabilmek, haksızlıkların karşısında olabilmek ve Cumhurbaşkanımızın yanında olabilmek için aday olduğunu belirtti.

Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı Av. Bahattin Yıldız da, kapılarının herkese açık olduğunu ve herkesi AK davada, AK teşkilatta birlikte hareket etmeye beklediklerini belirterek, seçimlerin ülkemize, ilimize, İslam alemine ve AK adaylarımıza hayırlı olsun temennisinde bulundu.



HABER ARŞİVİ
ÇOK OKUNAN HABERLER