TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de program

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 2. hafta müsabakaları oynanacak.

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de program
  • 07-09-2018 10:10

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu iki ligde haftanın maç programı şu şekilde:

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

8 Eylül Cumartesi:

15.30 Sivas Belediyespor-Bandırmaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

16.00 Tokatspor-Tarsus İdmanyurdu (Tokat Gaziosmanpaşa)

16.00 Zonguldak Kömürspor-Pendikspor (Karaelmas Kemal Köksal)

16. 00 BUGSAŞ Spor-Etimesgut Belediyespor (OSTİM)

16.30 Tuzlaspor-Fatih Karagümrük (Tuzla Belediye)

16.30 Kırklarelispor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

19.00 Fethiyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Fethiye İlçe)

19.00 Menemen Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Menemen İlçe)

19.00 Kahramanmaraşspor-Şanlıurfaspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

Beyaz Grup

8 Eylül Cumartesi:

15.30 Ankara Demirspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (TCDD Ankara Demirspor)

15.30 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.30 Gümüşhanespor-Samsunspor (Gümüşhane Yenişehir)

16.30 İnegölspor-Gaziantepspor (İnegöl İlçe)

16.30 UTAŞ Uşakspor-Niğde Anadolu (Uşak 1 Eylül)

16.30 Eyüpspor-Kastamonuspor 1966 (Atatürk Olimpiyat)

16.30 Sancaktepe Belediyespor-Bayrampaşa (Sancaktepe 15 Temmuz)

19.00 Manisaspor-Hacettepe (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Sakaryaspor-Sarıyer (Yeni Sakarya Atatürk)

- TFF 3. Lig

1. Grup

8 Eylül Cumartesi:

15.30 Ergene Velimeşespor-Şile Yıldızspor (Stat henüz açıklanmadı)

15.30 Artvin Hopaspor-Nazilli Belediyespor (Hopa İlçe)

15.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Yomraspor (Şanlıurfa GAP)

16.00 Nevşehir Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Nevşehir Gazi)

16.00 Kozan Belediyespor-Körfezspor (İsmet Atlı)

16.30 Silivrispor-Batman Petrolspor (Stat henüz açıklanmadı)

16.30 Gebzespor-Hekimoğlu Trabzon (Alaettin Kurt)

19.00 Tire 1922-Erzin Belediyespor (Tayfur Çiçek)

2. Grup

8 Eylül Cumartesi:

15.00 Kızılcabölükspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

15.30 Osmaniyespor-Bergama Belediyespor (Osmaniye 7 Ocak)

15.30 Ofspor-Pazarspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

16.00 Kırşehir Belediyespor-Adıyaman 1954 (Kırşehir Ahi)

16.00 Altındağ Belediyespor-Yeni Orduspor (Aktepe)

16.30 Esenler Erokspor-Sultanbeyli Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

16.30 Kemerspor 2003-Van Büyükşehir Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

16.30 Karşıyaka-Düzcespor (İzmir Atatürk)

16.30 Alibeyköyspor-Elaziz Belediyespor (Stat henüz açıklanmadı)

3. Grup

Bugün:

16.00 Ankara Adliyespor-Cizrespor (OSTİM)

8 Eylül Cumartesi:

15.30 Fatsa Belediyespor-Bayburt İl Özel İdare (Fatsa İlçe)

15.30 1461 Trabzon-Çorum Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.30 Anagold 24 Erzincanspor-Serik Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

15.30 Payasspor-Bucaspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

16.30 Halide Edip Adıvarspor-Bağcılarspor (Yusuf Ziya Öniş)

16.30 Turgutluspor-Diyarbekirspor (Turgutlu 7 Eylül)

16.30 Muğlaspor-Karacabey Belediyespor (Muğla Atatürk)

16.30 Gölcükspor-Kocaelispor (Gölcük)



HABERE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

ÇOK OKUNAN HABERLER