Novada
Detay Üst

Zamanın Lawrance, Bugünün FETO\'su

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Fethullahçı terör örgütünün darbeye teşebbüsünün 17’ci gününde demokrasi nöbetine vatandaşlarla beraber devam etti.

Zamanın Lawrance, Bugünün FETO\'su
  • 01-08-2016 08:59

Ak Parti ilçe başkanlığı önünde devam eden demokrasi nöbetini Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri de ziyaret etti. Cevheri, İlçe başkanlığında bir süre vatandaşlarla sohbet etti. Yeşil Kubbe Camii grubunun yer aldığı ilahi dinletisinde vatandaşlarda zaman zaman eşlik etti. İlahi dinletisinin ardından Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, İlçe Kaymakamı Ahmet Karatepe, Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ve Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Güntekin devam eden demokrasi nöbetinde vatandaşlara hitap etti.

15 Temmuz gecesi ülkeye düzenlenen bir darbe olmadığını ifade eden Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, ‘’Asıl plan ülkeyi bölmek ve iç savaşa sürükleme planıydı. İç savaşa sürükleme planında gecenin 11’den sonra bizleri yalnız bırakmayan emniyette sabaha kadar bizlerle olan ve o günden bugüne kadar süren demokrasi nöbetimizde bizleri yalnız asil Ceylanpınarlılar sizlere ne kadar şükretsem azdır. Sizler olmasaydınız bizler hiçbir şey ifade edemezdik o gece Türk halkı meydanlara inmemiş olsaydı Cumhur Başkanımızın Başkomutanımızın o ifadesi belki hiçbir şey ifade etmeyecekti. O karanlık geceyi Allah bir daha yaşatmasın. 15 Temmuz darbesinin asil senaristi  İngilizlerdi. Yıllardır islamın düşmanlığını yapan İngilizlerdi. İngilizler bu filmin senaristi, Amerika bu filmin taşeronu, İsrail ise bu filmin tetikçisidir. Bizim bizden başka dostumuz yok bunu bilmemiz lazım. Ortadoğu’yu hallaç tomruğuna çevirdiler aynı bu senaristler, bu oyunlarla beraber  kardeşi kardeşe düşman ettiler. Irakı özgürleştirmek adına Irak’a girdiler. Iraklılara dediler ki; Saddam Hüseyin sizlere zulüm yapıyor ey ırak halkı sizi özgürleştirmeye geliyoruz dediler. Ve daha sonra resmi rakamlara göre ırakta ölen sayısı 1 milyon tabi bu resmi rakamlar sen bunu 5’le çarp 5 milyon Müslüman evladı ırakta öldü namusları beş para oldu perişan oldular. Bizleri de o duruma koymak istiyorlardı.  Suriye’de de görüyoruz kimin kimi öldürdüğü farkında değil. Kim kimi öldürüyor kim nereye bomba atıyor kimse olayın farkında bile değil. Bizde o projenin kapsamındaydık Türkiye’yi de o konuma getirmek istiyorlardı. Allah’ın izniyle Allah’ın yardımıyla bu oyunlar bozuldu. Osmanlı dünya ya 600 yıl hükmetti. Osmanlının adaleti meşhurdu. Osmanlının adaleti insanlara davranışı Osmanlıdaki insan hakları bugünkü hiçbir yönetimde yoktur. Avrupa insan hakları beyannamesi deniyor ya boş verin onları. Onlar Osmanlıda ve İslamiyette vardı. 600 yüz yıl süren Osmanlıyı aynı bu söylediğim Siyonist emperyalist güçler küresel güçler Osmanlıyı da yıktılar. 1750’lerden sonra Osmanlının içine sızdılar. Aynı bugün yaşanan oyun geçmişte de yaşandı. 600 yüz yıl hüküm süren Osmanlı yıkıldı ve o zamanın Lawrence bugünün fetosu değişen hiçbir şey yok ikiside aynı’’dedi.

Kaymakam Karatepe, Bizim Bir Canımız Varsa Bu Yolda Feda Olsun

15 Temmuz bir destanın adıdır ifadelerinde bulunan Ceylanpınar ilçe Kaymakamı Ahmet Karatepe, ‘’Vatan ve demokrasi destanı olan savunma destanın adıdır. 15 temmuz gecesi söylediğim ilk söz şu oldu. ‘’Bu hak ile batılın savaşıdır. Bunda siyah ve beyaz vardır. Bunda gri renk yoktur. Bunda saf tutmayan dahi suçludur, batılıya karşı saf tutmayanda suçludur. Her kez burada safını tutmak zorundadır’’ bu Allah’ın emridir bu Resullulahın emanetidir. Ceylanpınar dinimi binimi İslama, bayrağına kitabına reisi cumhuruna ve onun değerlerine o gece son derece sahip çıktı. Tüm Türkiye’de olduğu gibi bizler inançlı insanlarız elhamdulilah Allah’ın birliğine dinimi binimi islama Resulullahın onun elçisi olduğuna ahret gününe de inanıyoruz. Allah’a şükür biz o demokrasi nöbetinden o vatan nöbetinden başarıyla geçtik. Bizim bir canımız varsa bu yolda feda olsun inançlı insan ölümden korkmaz, inançlı olan insan asla şehit olmaktan korkmaz, biz şahadete aşığız’’dedi.

Milletvekili Cevheri, Hedefleri 10 Milyon İnsanı Öldürmekti

Nerede bir ihtilal olmuşsa mazlumun yanında yer aldığını ifade eden Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, ‘’Myanmar, Afganistan, Pakistan, Mısır, Fas, Yemen, Tunus, Irak, Suriye, Afrika’nın içine Türkiye mazlumun yanında yer aldı. Ama bu şer odakları bu saydığım bütün ülkelerde mevcut yönetimleri götürmüşlerdir. Orada kendi uşakları yönetimler getirmişlerdi bir tek Türkiye ayakta kalmıştı. Türkiye’deki mevcut yönetimi de ne yapmaları gerekiyordu düşürmeleri gerekiyordu. Aramızdan bir takım insanı kandırdılar, yine kardeşi kardeşe kırdırdılar. Bir cani örgüt meydana getirdiler, bu cani örgüt vasıtasıyla sadece kardeş kanı akıtmaladılar. Kardeşlerimizin kalbindeki imanı aldılar, bacımızın başındaki örtüyü aldılar, namusumu aldılar. Bir hain PKK örgütü  ortaya çıkardılar ve bu örgüt sayesinde evet halende devam ediyor şehitler veriyoruz kardeş kanı akıttılar.  Bu politikada tutmadı, hendek siyaseti de tutmadı, tek çare kalmıştı yine içimizden yıllardır kırk yıldır besledikleri büyüttükleri adeta bir ejderha haline getirdikleri ve devletin kılcal damarlarına kadar sızmış bir örgütü faaliyete geçirdiler. Bununla yine kardeş kanı akıtmaya çalıştılar, Allah korudu. Eğer başarmış olsalardı, bir taraftan Ermenistan, bir taraftan Kürdistan, bir taraftan ırkçı bir Türk devleti kuracaklar ve hedefleri 10 milyon insanı öldürmekti bu zalimlerin adeta Fırat ve Dicle nehirleri gibi bu caddelerden oluk oluk kardeş kanı akıtacaklardı’’dedi.


Editör:

HABERE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?