Detay Üst

Urfa'daki kurumlardan ihraç edilenler!

Şanlıurfa'daki tüm kurumlarda 1 Eylül 2016 tarihli 672 ve 673 sayılı Kanun Hükmünde Kararname şoku yaşanıyor. Urfa'daki bir çok müdürlükte ihraçlar var. işte kurum kürüm ihraç edilenlerin isim listesi.

Urfa'daki kurumlardan ihraç edilenler!
  • 03-09-2016 10:37

Haber: Mehmet Halhalli

672, 673 ve 674 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameler (KHK) gece yarısı Resmi Gazete'de yayımlandı. Yayımlanan kararname ile kamu kurumlarında adeta KHK depremi meydana geldi. Kararname ile binlerce kişi görevlerinden ihraç edilirken söz konusu kişilere herhangi bir şekilde tebligat yapılmayacağı ve haklarında özel kanun hükümlerine göre kanun tebliğ edileceği öğrenildi.

 Kanun hükmünde kararnamelerle Şanlıurfa’da da kamu kurumlarında büyük ihraç dalgası yaşandı. Kamu kurumlarında görevli bulunan 822 kişi bir daha kadroya dönme şansları da ellerinden alınarak ihraç edildi. Şanlıurfa’da en fazla ihraç ise Milli Eğitim Müdürlüğünde meydana geldi.

Şanlıurfa’da bütün unvanları ellerinden alınarak görevlerinden ihraç edilenlerin çalıştıkları kurumlar ile birlikte tam listesi şöyle;

Sağlık Bakanlığı'na bağlı çalışan görevden ihraç edilenler

1.    Saadet Sertkaya-Hemşire/Birecik    

2.    Abdulkadir Güngör-Sağuk Memuru/Bozova    

3.    Can Demir-Uzman Tabip/Eyyübiye    

4.    Fatma Akgöz-Hemşire/ Eyyübiye    

5.    İsmail Gümüşkolan-Sağlık Teknikeri/Eyyübiye

6.    Mehmet Hamza Halıcı-Diş Tabibi/Eyyübiye

7.    Şıhmüslüm Yağ-Sağlık Memuru/Eyyübiye

8.    Salman Copurkuyu-Sağlık Teknikeri/Halfeti

9.    Ali Horzum-Sağlık Teknikeri/Haliliye

10.    Aslı Polat-Hemşire/Haliliye

11.    Ayşe Aygün-Uzman Tabip/ Haliliye

12.    Ayşeçelük-Hemşire/Haliliye

13.    Cengiz Dursun-Sağlık Memuru/Haliliye

14.    Durdu Danacı-Sağlık Memuru/Haliliye

15.    Esma Arslan-Sağ Lik Tekniker/Haliliye

16.    Fadime Yasul-Hemşire/Haliliye

17.    Haşan Cört-Sağlık Memuru/Haliliye

18.    İsa Canayaz-Hemşire/Haliliye

19.    Mahmut Tek-Mühendis/Haliliye

20.    Mehmet Latif Şen Bahar-Veri Hazırlama Ve Kont. İ$Lt. /Haliliye

21.    Meymune Özdemir-Hemşire/Haliliye

22.    Ömertasık-Hemşire/Haliliye

23.    Rahim Çon-Uzman Tabip/Haliliye

24.    Recep Risvanlı-Hemşire/Haliliye

25.    Sedat Kılıç-Sağlık Memuru/Haliliye

26.    Semiha Aygün   - Araştırmacı/Haliliye

27.    Ünzile Polat  -  Hemşire / Haliliye

28.    Ahmet Bayat  -  Uzman Tabip /Harran

29.    Alper Korkmaz  -  Hemşire /Harran

30.    Fatma Sahan   - Sağlık teknisyeni / Harran

31.    Hatice Avcı  -  Hemşire /Hilvan

32.    Hülya Bulut  -  Sağlık Memuru/Hilvan

33.    Yener Keskin -   Sağlık Memuru / Hilvan

34.    Ahmet Çiçek -   Eczacı /Karaköprü

35.    Ahmet Uğur Öğretmen -   Hemşire/Karaköprü

36.    Banu Paksoy -   Hemşire /Karaköprü

37.    Barboros Erdal  -  Sağlık Memuru /Karaköprü

38.    Bekir Akkutıu   - Hemşire /Karaköprü

39.    Elif Arslan -   Hemşire /Karaköprü

40.    Eylem Alıcı -   Ebe /Karaköprü

41.    Gülay Karatay -   Sağlık Teknikeri /Karaköprü

42.    İsa Akçe-Hemşire  /Karaköprü

43.    İslim Büsra Dağyudan -Diyetisyen /Karaköprü

44.    Mahmut Fırat-Sağlık Teknikeri /Karaköprü

45.    Mehmet Celal Aktar -Hemşire/Karaköprü

46.    Meralaydın-Hemşire /Karaköprü

47.    Muhammed Akbaş-Hemşire/Karaköprü

48.    Rukiye Özen-Hemşire/Karaköprü

49.    Selhaddin Çoban -Sağlık Teknikeri /Karaköprü

Gıda Tarım Ve Hayvancılık

1.    Abidin Alıcı    Tekniker    Şanlıurfa    Gthb

2.    Ahmet Karaca    Mühendis    Şanlıurfa    Gthb

3.    Ali Rıza Toprak    Mühendis    Şanlıurfa    Gthb

4.    Bayram Topal    Veteriner Hekim    Şanlıurfa    Gthb

5.    Burhan Kanal    Veteriner Hekim    Şanlıurfa    Gthb

6.    Emin Demir    Tekniker    Şanlıurfa    Gthb

7.    Ertuğrul Raşit Benal    Veteriner Hekim    Şanlıurfa    Gthb

8.    Faruk Yılmaz    Veteriner Hekim    Şanlıurfa    Gthb

9.    Gökhan Dede    Veteriner Hekim    Şanlıurfa    Gthb

10.    İsmet Geyik    Veteriner Hekim    Şanlıurfa    Gthb

11.    Kemal Kayış    Programcı    Şanlıurfa    Gthb

12.    Mahmut bozkurt    Mühendis    Şanlıurfa    Gthb

Güneydoğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı

1.    Reha Menderes Koksal    Uzman    Şaniıurfa/Karaköprü

2.    Gülsen Korkmaztezsevin    Uzman    Şanlıurfa/Karaköprü

3.    Muharrem Tezsevin    Bilgisayar İşletmeni    Şaniıurfa/Karaköprü

4.    Ömer Faruk Özmen    Bilgisayar İşletmeni    Şanlıurfa/Karaköprü

5.    Mehmet Emin Baysal    Şoför    Şanlıurfa/Karaköprü

6.    Ahmet Tokdemir    Uzman    Şanlıurfa/Karaköprü

7.    Ali Kibaroğlu    Daimi İşçi    Şanlıurfa/Karaköprü

8.    Şefik Gündoğdu    Geçici İşçi    Şanlıurfa/Karaköprü

9.    Nedret Özel    Geçici İşçi    Şanlıurfa/Karaköprü

10.    Emine Demir    Uzman    Şanlıurfa/Karaköprü

11.    Mustafa Koşar    Uzman    Şanlıurfa/Karaköprü

12.    İsmail Yaman    Mühendis    Şanlıurfa/Karaköprü

Harran Üniversitesi'nde görevden ihraç edilenler

Abdurrahman Elmalı (Profesör)

Ahmet Baytak (Yardımcı Doçent)

Ahmet Bedir (Profesör)

Ahmet Boyacı (Doçent)

Ahmet Sait Yayla (Profesör)

Ahmet Tutolu (Doçent)

Ayşe Sülöney Kurnaz (Yardımcı Doçent)

Aytekîn Yelay (Yardımcı Doçent)

Baki Türkkan (Yardımcı Doçent)

Beyazıt Yaşar Seyhan (Yardımcı Doçent)

Ekrem Muş (Doçent)

Emel Yiğit Karakaş (Yardımcı Doçent)

Emin Şavik (Yardımcı Doçent)

Ethem Özdal (Araştırma Görevlisi)

Fatıma Nurefşan Boyacı (Doçent)

Fatih Kurnaz (Doçent)

Fatih Mehmet Adı Belli (Yardımcı Doçent)

Ferhat Bozkuş (Doçent)

Gökhan Urhan (Araştırma Görevlisi)

Hakan Büyükhatipoğlu (Doçent)

Halil Bilecen (Yardımcı Doçent)

Hasan Bilinç (Yardımcı Doçent)

Hasan Bozaslan (Öğretim Görevlisi)

Hasan Büyükaslan (Yardımcı Doçent)

Hasan Çeçe (Doçent)

Hasan Hüsnü Yüce (Doçent)

Hasan Karaca (Araştırma Görevlisi)

Hasan Türkmen (Profesör)

Hatice Sezen (Yardımcı Doçent)

İbrahim Fatih Karababa (Yardımcı Doçent)

İbrahm Tobi (Yardımcı Doçent)

Lokman Varışlı (Yardımcı Doçent)

Mahmut Abuhandan (Doçent)

Mehmet Salih Aydın (Yardımcı Doçent)

Mevlüt Eren (Araştırma Görevlisi)

Murat Arcagök (Araştırma Görevlisi)

Musa Günay (Yardımcı Doçent)

Mustafa Baytar (Yardımcı Doçent)

Mustafa Karapirli (Doçent)

Namık Kemal Karabiber (Doçent)

Nurten Aksoy (Profesör)

Nurullah Kayışoğlu (Yardımcı Doçent)

Orhan Gözeneli (Yardımcı Doçent)

Selman Uğuz (Doçent)

Süleyman Sivri (Yardımcı Doçent)

Şeref Karahan (Öğretim Görevlisi)

Tijen Demiralsert (Doçent)

Timuçin Aydoğan (Doçent)

Veysel Asoğlu (Yardımcı Doçent)

Yakup Oflaz (Araştırma Görevlisi)

Yakup Talha Elmalı (Araştırma Görevlisi)

Yusuf Sezen (Doçent)

Zafer Kiraz (Araştırma Görevlisi)

Zafer Uyar (Yardımcı Doçent)

Zehra Edisan (Yardımcı Doçent)

Zekeriya Kaya (Doçent)

Diyanet'e bağlı kurumlarda görevlerinden ihraç edilenler

1.      Yusuf  Yektir – Uzman Vaiz / Şanlıurfa

2.      Mahmut  Tuz – İlçe Müftüsü/Birecik

3.      Yakup Çalışkan-İmam Hatip/Bozova

4.      Mustafa Bilen- İmam Hatip/Eyyübiye

5.      Yusuf  Şulul- İmam Hatip/Eyyübiye

6.      Abdullah Turan- İmam Hatip/Haliliye

7.      İsa Akkuzu- İmam Hatip/Haliliye

8.      Mahmut Nedim Mevlütoğlu- İmam Hatip/Haliliye

9.      Mehmet Şah Küçükoğlu- İmam Hatip/Haliliye

10.  Mehmet Şıbak- İmam Hatip/Haliliye

11.  Mustafa Yunusoğlu- İmam Hatip/Haliliye

12.  Recep Kılıç- İmam Hatip/Haliliye

13.  Yusuf Alkan- İmam Hatip/Haliliye

14.  Mehmet Ali Büyük- Kuran Kursu Öğreticisi/Haliliye

15.  Yasemin Oğuz-Kuran Kursu Öğreticisi/Haliliye

16.  Zeynep Kara- Kuran Kursu Öğreticisi/Haliliye

17.  Sultan Temel-Vaiz/Harran

18.  Yakup Büyük-Vhki/Harran

19.  Adem Kem-İmam Hatip/Hilvan

20.  Enver Kılıç-İmam Hatip/Hilvan

21.  Ali Uşaklı-İmam Hatip/Karaköprü

22.  Bayram Akbaba-İmam Hatip/Karaköprü

23.  Mahmut Uşaklı-İmam Hatip/Karaköprü

24.  Mehmet Yılancı İmam Hatip/Karaköprü

25.  Süheyla Kaya-Kuran Kursu Öğreticisi/Karaköprü

26.  Bekir Beşkat-Uzman İmam Hatip/Karaköprü

27.  Eyüp Karadağ-4/B.İ.H./ Siverek

28.  Ömer Faruk Yüksel-İmam Hatip/Suruç

Urfa Elektrik Üretimi A.Ş. Genel Müdürlüğü

1.      Ahmet Şahin-Teknik Şef/Bozova

2.      Hazer Karataş-İşçi/Bozova

3.      Osman Çiftçi-Baş mühendis/Bozova

4.      Sema Şahin-VHKİ/Bozova

5.      Süleyman Aslan-İşçi/Bozova

TSK’da görevden alınanlar

1.      J. Asb. Kd. Çvş. İrfan Çetinkaya

2.      J. Asb. Kd. Çvş Mehmt Mustafa Ekici

3.      J. Asb. Üçvş. Aydın Gül

4.      J. Asb. Çvş Atanur Çoban

5.      J. Asb. Çvş  Abdurrahman Selim Balkan

Kültür Turizm Bakanlığına bağlı kurum ve kuruluşlarda görevden ihraç edilenler

1.      Fikret Bakır-Mühendis/Kültür Turizm Bakanlığı

2.      Halil İstemi-Kütüphane Müdürü/Kültür Turizm Bakanlığı

3.      Muhammed Taha Çevik-Mühendis/ Kültür Turizm Bakanlığı

4.      Ömer Arıca-Tekniker/ Kültür Turizm Bakanlığı

5.      Yusuf Koyuncu-Müze Araştırmacısı/ Kültür Turizm Bakanlığı

Gelir İdaresi Başkanlığı

1.    Ahmet Makal-Gelir Uzmanı

2.    İbrahim Güngör Ücdağ- Gelir Uzmanı

3.    Mehmet Efendioğlu-Gelir Uzmanı

4.    İbrahim Çağdaş-Gelir Uzmanı

5.    Emrah Karaaslan- Gelir Uzmanı

6.    İsmail Ademoğlu -Getir Uzmanı

7.    Şule Kara-Gelir Uzmanı

8.    Ali Selman-Şoför 

9.    Abdulkadir Kaplaner-Şoför 

10.    Mehmet Bakırcı -Veri Hazırlama Ve Kont.İsletmeni

11.    Halil Uçar-Veri Hazırlama Ve Kont.İsletmeni

12.    Mahmut Çerçi- Veri Hazırlama Ve Kont.İsletmeni

13.    Demet Fakiroğlu-Veri Hazırlama Vf, Kont.İşletmeni

14.    Hüseyin Özkan-Veznedar

Sosyal Güvenlik Kurumu'nda görevden  ihraç edilenler 

1.      Abdulkadir Baydilli-Memur/Merkez

2.      Bekir Karademir-Sosyal Güvenlik Denetmeni/Merkez

3.      İshak İlhan-VHKİ/Merkez

4.      Mehmet Baran-VHKİ/Merkez

5.      Mehmet Kanat-Memur/Merkez

6.      Mustafa Gülhan-Memur/Merkez

7.      Müslüm Aksoy-SGM Müdür Yardımcısı/Merkez

8.      Nurcan Köksal-VHKİ/Merkez

9.      Sena Acar Aslan-Eczacı/Merkez

10.  Hşim Ertaş-SGM Müdürü/Hilvan

11.  İsmail Tok-VHKİ/Merkez

Maliye

1. Kürşat Güney-Memur/Eyyübiye

2. Abdülkadir Çelik-Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni/Siverek

3. Müslüm Eren Soy-Gelir Uzman Yardımcısı/Merkez

MEB'den de 613 Öğretmen görevden ihraç edildi. 

 

Diğer kurumlarda görevden ihraç edilenler

Muhammed Edip Çölgeçen - AFAD Şube Müdürü Şube müdürü,

Ramazan Beşkat- Araştırmacı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü

Hüseyin Dağ- Mühendis/ Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı Urfa Veri Hazırlama ve Kontrol İşletme Şube Müdürü

Ahmet Selim Us-Mühendis/Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

Mehmet Önay- Mühendis/Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

Celal Yılmaz- Mühendis/Şanlıurfa Tapu Kadastro Müdürlüğü

Ayhan Selçuk Bircan- Eğitim Uzmanı/ Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü

Nurgül Kocabey- KYK Yurt Yönetim Müdürü/Merkez

Ömer Göcekli- Muayene Memuru/Gümrük ve Ticaret Bakanlığı

 

 

 

 


Editör:

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

En Alt Reklam