DEDAŞ
sur yapı
Detay Üst

Kent Konseyi seçiminde oy kullanacak delegelerin listesi

Kent Konseyi seçimine 2 gün kaldı. Uzun süredir tartışmaların odağı olan kent konseyi genel kurul toplantısı bu pazar yapılacak. Genel kurulda kimlerin oy kullanacağı da belli oldu. İşte şimdilik sadece Erkan Sözen'in başkan adayı olduğu genel kurul toplantısının delege listesi de belli oldu.

Kent Konseyi seçiminde oy kullanacak delegelerin listesi
  • 25-11-2017 14:06

Kent Konseyi seçimine 2 gün kaldı. Uzun süredir tartışmaların odağı olan kent konseyi genel kurul toplantısı bu pazar yapılacak. Genel kurulda kimlerin oy kullanacağı da belli oldu. İşte şimdilik sadece Erkan Sözen'in başkan adayı olduğu genel kurul toplantısının delege listesi de belli oldu.

İşte 26 Aralık 2017 tarihinde Şair Nabi Konferans Salonunda yapılacak olan Şanlıurfa Kent Konseyi Seçimli Genel Kurulunda oy kullanacak Delegelerin listesi:

 

SIRA NO KURUM ADI SOYADI

 

1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI Nihat ÇİFTÇİ

 

2 VALİ YARDIMCISI VEKİLİ Ali YILMAZ

 

3 YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Yasin BÖLÜKTİMUR

 

4 MAHALİ İDARELER MÜDÜRÜ H. İbrahim ASAR

 

5 İL PLANLAMA VE KOORDİNASYON MÜDÜRÜ M. Sinan ÜNAL

 

6 İL  SOSYAL ETÜT VE PROJE MÜDÜRÜ Abdulkadir AYKUT

 

7 İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ Aydın ASLAN

 

8 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ Şerafettin TURAN

 

9 İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ Murat ÇAKMAKLI

 

10 İL ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ İsmail IŞIKDAĞ

 

11 İL GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR MÜDÜRÜ Hakan KEŞKÜŞ

 

 

 

 ÜNİVERSİTELER

 

12 Fen Edebiyat Fakültesi Öğ.Üyesi Prof.Dr. Abdullah Ekinci

 

13 Ziraat Fakültesi Öğ. Üyesi Doç.Dr. Ali Rıza Öztürkmen

 

 

 

 NOTERLER

 

14 ŞANLIURFA 6. NOTERİ Ali ACAR

 

15 ŞANLIURFA 7. NOTERİ Remzi CANBEYLİ

 

 

 

 PARTİLER

 

16 HÜR DAVA PARTİSİ Lokman YALÇIN

 

17 CUMHURİYET HALK PARTİSİ Aziz AYDINLIK

 

18 HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ Ayşe SÜRÜCÜ

 

19 MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ Mahmut GÜNEŞ

 

20 SAADET PARTİSİ Mustafa Niyazi YANMAZ

 

 

 

VAKIFLAR

 

21 Anadolu Eğitim Kültür Vakfı Suphi ÇİÇEK

 

22 Bediüzzaman Eğitim Kültür Ve Sanat Vakfı Mehmet AKBAŞ

 

23 Birecikli Hayırseverler Vakfı Muhammed DEMİR

 

24 BİRLİK VAKFI Erkan SÖZEN

 

25 ENSAR Vakfı Aziz BAZ

 

26 Haliliye Kültür ve İlim Vakfı Mehmet Keskin

 

27 İHH Behçet ATİLLA

 

28 KAMER VAKFI Gülseren KAPLAN

 

29 Kitap Vakfı Seydo ANIK

 

30 ŞURKAV Sabri KÜRKÇÜOĞLU

 

31 TİMAV Osman KOYUNCU

 

32 TÜGVA Bekir BEKİROĞLU

 

33 Ülkü Ocakları Eğitimve Kültür Vakfı Can Halil ÇİZMECİOĞLU

 

34 TEMA Vakfı Veysel GÜNBATTI

 

 

 

SENDİKALAR

 

35 BAYINDIR MEMURSEN Şükrü ŞEYHANLIGİL

 

36 BELEDİYE-İŞ SENDİKASI Adem ŞILTAK

 

37 BEM-BİR-SEN Ömer YÜZGÜL

 

38 BİRLİK HABER-SEN Midhat ÖZGÜLTEKİN

 

39 BÜRO-MEMUR-SEN Fethi AKBULUT

 

40 DİYANET-SEN Mehmet Hadi GÜNDÜZ

 

41 EĞiTİM BİR-SEN Muhammet Fatih HANPOLAT

 

42 EĞİTİM BİR-SEN 2 NOLU ŞUBE Abdullah TAŞTEKİN

 

43 EMEKLİ MEMURSEN Mehmet İMRE

 

44 ENERJİ BİR-SEN Abdullah KARABABA

 

45 GENÇ MEMUR-SEN Mehmet Veysi BOZDAĞ

 

46 KÜLTÜR MEMUR-SEN Aykut Hakan KUTLUHAN

 

47 MEMUR-SEN İbrahim COŞKUN

 

48 ÖZ ORMAN-İŞ SENDİKASI Abdulkadir TÜRKMEN

 

49 ÖZGÜR EĞİTİM-SEN Vehbi UZUNDAĞ

 

50 SAĞLIK-SEN Faruk GÜNAK

 

51 TOÇ BİR-SEN Mehmet KILIÇ

 

52 TÜRK SAĞLIK-SEN Selami BALCI

 

53 ULAŞTIRMA MEMUR-SEN Tahir ÇİFTÇİ

 

 

 

 ODALAR

 

54 Akçakale Esnaf ve Sanatkarlar Od.Ömer Ay

 

55 Akçakale Şöförler Esnaf Od.Halil AYHAN

 

56 Bakkallar Ve Bayiler Od.Mehmet ALTUN

 

57 Bakırcılar ve Kalaycılar  Esnaf Od.M. Nur DEMİRÖZÜ

 

58 Berberler ve Kuaförler Esnaf  ve Sanatkarları Od.Nezif KAYALAR

 

59 Biracik Ağaç İşleri Sanatkarları Kereste Sat. E. Od.Halil DÜZYOL

 

60 Birecik Bakkallar Esnaf Od.Şevket DEMİR

 

61 Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Od. A. İhsan HOCAOĞLU

 

62 Birecik Kamyoncular ve Minibüsçüler Od.Mehmet BEĞİT

 

63 Birecik Şöförler Esnaf Od.Ömer Ayalp

 

64 Bölgesel Turist Rehberleri Od.Müslüm ÇOBAN

 

65 Demirciler Od.Bekir Sıtkı BUDAK

 

66 Diş Hekimleri Od.Ekrem KAYA

 

67 Eski ve Yeni Ev Eşyaları Sat. Od.Adnan HAKTANKAÇMAZ

 

68 Fırıncılar Esnaf Od.M Emin KARAATLI

 

69 Güneydoğu Anadolu Aşçılar ve Pastacılar 0d.Aziz SUVERAN

 

70 Halfeti Esnaf ve Sanatkarlar Od.Hayri ÖZGÜL

 

71 Hızarcılar ve Kavakçılar Esnaf Od.Hüseyin AKBIYIK

 

72 Kahveciler ve Çaycılar Od.Murat TOZLU

 

73 Kasaplar Od.Abbas TUMBUL

 

74 Konfeksiyoncular Od.Nuri KÖMÜRCÜOĞLU

 

75 Kunduracılar Esnaf Od.Remzi AKGÜL

 

76 Kuyumcular Od.İbrahim Halil DEMİRKOL

 

77 Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Od.Mehmet Kaçak

 

78 Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Od.İbrahim Halil BEYAZ

 

79 Oduncular ve Kömürcüler Od.Hadi ÖGE

 

80 Oto Yedek Parçacıları Esnaf ve Sanatkarlar od.Fuat ÇAKIR

 

81 Oturakçılar Od.Ramazan YILDIZ

 

82 Parfümeri ve Bujiterciler Od.Hüseyin ÇADIRCI

 

83 Siverek Gıda Maddeleri Satıcıları Od.Vahit SEVDALI

 

84 Siverek Keresteciler ve Marangozlar Od.Mecit YAKAR

 

85 Siverek Madeni Eşya Esnaf ve Snatkarlar Od.Hacı İNAN

 

86 Siverek Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Od.M. Hanifi AY

 

87 Suruç Bakallar Esnaf Od.Mehmet DURMAZ

 

88 Suruç Esnaf Od.Yaşar AYÇİÇEK

 

89 Suruç Fırıncılar Esnaf Od.Yasin GÜZEL

 

90 Suruç Şöförler Esnaf Od.Halef DURMAZ

 

91 Suruç Terziler Od.Ali ÇAĞLAYAN

 

92 Şanlıurfa BarosuAhmet TÜYSÜZ

 

93 Şanlıurfa Eczacı Od.Gürkan BİLLURCU

 

94 Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkar Odalar BirliğiMehmet Şefik BAKAY

 

95 Şanlıurfa Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Od.Mehmer ŞİŞ

 

96 Şanlıurfa Şöförler ve Otomobilciler Esnaf Od.Osman Karakeçili

 

97 Şanlıurfa Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Od.Numan Tugbay

 

98 Şıracılar Esnaf od.Nusret KARA

 

99 Şöforler Otomobilciler Od.Osman KOŞAK

 

100 Ticaret ve Sanayi Od.Fehmi HAYIRLI

 

101 TMMOB Elektirik Mühendisleri Od.M. Emin GÖLLÜ

 

102 TMMOB İnşaat Mühendisleri Od.Neslihan ACAR

 

103 TMMOB Makine Mühendisleri Od.Mehmet KAYA

 

104 TMMOB Mimarlar Od.İsmail Murat TEPE

 

105 TMMOB Orman Mühendisleri Od.Necmettin BÜYÜKKILIÇ

 

106 TMMOB Şehir Plancıları Od.Selim AÇAR

 

107 TMMOB Ziraat Mühendisleri Od.Ahmet Cüneyt EREN

 

108 Tüm Emlakçılar Esnaf Od.Fatih TOPAL

 

109 Viranşehir Şöförler ve Otomobilciler Od.M. Şah TEMEL

 

110 Zahireciler Od.Ali YÜCETEPE

 

111 Ziraat Odası Ahmet EYYUPOĞLU

 

112 Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Od.Suphi ENGÜL

 

113 Züccaciyeciler Esnaf Od.İsmail İPEKSEVER

 

114 Eskiciler ve Kavaflar Od.M.Ali Karadağ

 

 

 

DERNEKLER

 

115 Bireysel ve Toplumsal Gelişim Der.Tuba İnan Pişkin

 

116 AB Sürecinde Şanlıurfa'yı Tanıtma Der.M. İhsan ÇERMİKLİ

 

117 Abdulhamit Han GSK Der.Abdulhamit PEHLİVAN

 

118 AHİDERMuhammet Murat TAPLAMACI

 

119 Akilgençler Der.Reşit ÖZCAN

 

120 Akşemsettin Sosyal Yar. Day. Eğt. Ve Kül. Der.Fatih CULAZ

 

121 Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Der.Mehmet AKTAŞOĞLU

 

122 Anadolu Gençlik Der.Halil ATLI

 

123 Arabulucular DerneğiÖmer AVCI

 

124 Araz Eğitim Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Der.İsmail YETİM

 

125 ASKON Mehmet Recep UĞUR

 

126 Asyanlılar. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Der.Müslüm COŞKUN

 

127 Bağımsız Denetçiler DerneğiNihat TAŞ

 

128 Bağmancı SporM. Fazıl LOĞAN

 

129 Basınçlı Sulama Sistemleri Damla ve Bayileri Der. Veysi KARABULUT

 

130 Başarı ve Kalkındırma Der.Ayşe BİLİR

 

131 BAYŞADSalih BENCİK

 

132 Beden Eğitimi Öğretmenleri Der.M.Emin ŞEKER

 

133 Bedensel Engelliler Der.İbrahim Tapşık

 

134 Beyaz Hilal Der.Mahmut İBRAHİMOĞLU

 

135 Bezikiler Sos. Yard. Ve Day. Der.Ömer KARA

 

136 Birecik Kızılay Der. Bülent Bilgin

 

137 Bizim Genç Eğt. Kült. Sanat ve Gençlik Kulübü Der.Okan TÜRKMEN

 

138 Bozova Eğitim ve Sos. Dayanışma Hasan AKMAN

 

139 CAMİİ DerHamza KÜÇÜKBAYRAK

 

140 CİHANNUMAHasan BALAY

 

141 Çalışan Bayanlar (ÇABADER)Fehime Çoban AVCI

 

142 Çalışan Gazeteciler Der.Tahir GÜLEBAK

 

143 Çiftçi Malları Koruma TeşkilatıMehmet Sıddık FELHAN

 

144 Çolyak Der.Hasan DOĞAN

 

145 Deniz FeneriOsman GEREM

 

146 Din Birliği Der.Ali BELET

 

147 Dost Meclisiİbrahim TORU

 

148 Edessa Bilek Güreşi Spor Klubu Der.Sait AKDAĞ

 

149 Edessa Eğt.Kül. Spor Sos.Yard. Dayanışma Der.Salih Barış KARAKEÇİLİ

 

150 Eğitim Kültür Eğitim ve Sosyal Yard. Der.Mehmet BEŞLİ

 

151 EL Ensar Der.Şehmus Ostan

 

152 Elbirliği Der.Handan KARATAŞ

 

153 Elektronikçiler ve Radyocular Teknisyenler odasıA. Kenan KAYRAL

 

154 EYİMDERBekir ENGÜL

 

155 Fetih Camii Külliye Yaptırma Der.Hilmi ÇAKMAK

 

156 Futbol Saha Komiserleri Der.Abdullah CANBEYLİ

 

157 G.Doğu Tüketicileri Koruma ve Day. Der.Benan Duygu KANLIBOYA

 

158 Gap Gençlik Der.İbrahim Halil KILIÇ

 

159 Gap Gençlik Spor KlübüMehmet İPEK

 

160 Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Celal Çiftci

 

161 Genç Düşünce Akademisiİbrahim Halil GÜNEŞ

 

162 Genç Girişimci İş Adamları Der.Feridun BÜLBÜL

 

163 Genç Ufuklar Eğt. Bilim Kült. Sanat ve Gençlik KlubuFeysal İNCİ

 

164 Gençlik Spor Kulübü Murat ABAK

 

165 Gıda Toptancıları Der.Mehmet Emin DEMİREL

 

166 Göbeklitepe Şanlıurfa Mirasını Koruma Der.Burhan AKAR

 

167 Günyüzü DerneğiVeyseldin TOPRAK

 

168 HAKSİAD Adil KILIÇ

 

169 Haleplibahçe Karşıyaka spor.İbrahim Halil DURMAZ

 

170 Haliliye Mahalli Muhtarlar Sos. Yard.Dyn Der.Mehmet DENİZ

 

171 Haliliye Mütahitler Der.Berat KARACA

 

172 Halim DER Murat Müjdeci

 

173 Harran Uluslar arası Öğrenci Der.Mehmet Ali ATIŞ

 

174 Harran Üniversitesi İ.İ.B.F. Mezunları Der.Abdullah ÇELİK

 

175 Hasta Hakları Koruma Der.Mustafa AĞADAYI

 

176 Hayat İlim Eğitim ve Kül. Der.Bahattin AKBAZ

 

177 Hayrat İnsani Yardım Der.Abdullah TOPRAK

 

178 Hukukcular Derneği Celal KARAKAŞ

 

179 Hukuki Araştırmalar Der.Ahmet AKSOY

 

180 İlim Yayma Cemiyeti Necmeddin SAĞLAM

 

181 İlk Öncüler Der.Perihan TAYLI

 

182 İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yard. Der.Mehmet GÜZEL

 

183 İnşaat Muteahhitleri Derneği Mustafa ÖNAL

 

184 İnşaatçılar Dayanışma Der.Ahmet SAÇAKLI

 

185 İnşaatçılar ve Yapıcılar Der.Emin DEMİRKOl

 

186 KA-DER Gül SAN

 

187 KALEMDER Abdullah GÖÇMEZ

 

188 Kapaklı Pasajı Esnafları ve Dayanışma Der.Adem ENGÜL

 

189 Karacadağ Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Der.Yusuf KARAKAŞ

 

190 Karaköprü Alibaba Kül.ve Day. Der.Ali TUTLUOĞLU

 

191 Karaköprü İzcilik Spor Klubu Mehmet Taş

 

192 Karaköprü Mahalli Muhtarlar Sos. Yar. Ve Day. Der.Mehmet ÇİFTÇİ

 

193 Karaköprü Muhtarlar Dernek Başk Mehmet ÇİFTÇİ

 

194 Karaköprüspor Der.Yunus Emre AKTAŞOĞLU

 

195 Kırsal Alanlarla Yardımlaşma Der.Adil KILIÇ

 

196 MAKSAD DER İbrahim Halil GÜVENÇ

 

197 Mali Müşavirler ve Bağımsız Denetçiler Der.Bekir Murat ATAN

 

198 Matbaacılar Esnaf ve Sanayi Yardım. Derneği Bakır ÖKKAŞ

 

199 Medya Yazarlar Der.M. Emin KUŞ

 

200 Memitanlı Alaaddin Ailesi Der.Ahmet ALTUN

 

201 Memleketçi Sanayici ve İşadamları Der.Ömer AĞ

 

202 Meyve ve Sebze Komisyoncuları Der.Faruk AKBAŞ

 

203 Milli Birlik Cemiyeti İbrahim Halil UMUÇ

 

204 MİRBAD Mehmet TUNÇAY

 

205 Mirdesiler Sosyal Yardımlaşma Der.Mahmut Asker KÜÇÜKKAYA

 

206 Muhacirler Yardımlaşma ve Dayanışma Der.Resul KORKMAZ

 

207 Mustazaflar Der. İbrahim Halil GÖVEN

 

208 Mültecilerle Yardımlaşma ve Dayanışma Der.Mehmet SAMBUR

 

209 MÜSİAD Metin KÜRKÇÜOĞLU

 

210 Nevbahar Der.Mahmude ERĞİN

 

211 Okçuluk Der. Murat Ackan

 

212 Organik Sürdürülebilir ve İyi Tarım Org. Der.Sadık SALAR

 

213 Ortak Payda Der.Emre AKBIYIK

 

214 Osmanlı Ocakları Derneği 1299 Fuat ÖZBEK

 

215 Oto Galericiler Der.Mustafa DOĞANLARDAN

 

216 Öncel Ailesi Yardımlaşma ve Dayanışma Der.Ahmet ÖNCEL

 

217 Pvc Alimünyum Üreticileri Der.M. Emin KIRIKÇI

 

218 Rabia Der.M. Adil SARAÇ

 

219 Ruha Der.M. Salih SAMAK

 

220 Ruha Kadın Dayanışma Der.Gülcan BEBE

 

221 Sağlık Çalışanları Eğitim ve Araştırma Der.Salih ÇOBAN

 

222 Sağlık ve Medeniyet Derneği M. Emre ERKUŞ

 

223 Sevgiye Muhtaç Çocukları Koruma ve Yaşatma Der.Nihat ÇİÇEK

 

224 Sivil Kadınlar Der.Safiye AĞADAYI

 

225 Siyer DER Ahmet DEDECAN

 

226 Sosyoloji Derneği Mahmut KAYA

 

227 Sultan Eğitim Girişimcilik Der.Gülten Balcı

 

228 Sureti Alem Fotograf ve Sinema Sanatçıları Der.Bünyamin ÇADIRCI

 

229 Suruç Belediye Spor Der.Adnan YÜKSELİŞ

 

230 Süleymaniye Eğitim Kültür Dayanışma Der.Mehmet BALIKÇI

 

231 Ş. Aşçılar ve Pastacılar Der.Yılmaz EDE

 

232 Ş. Diş Teknisyenleri Derneği Bedir BOZTEPE

 

233 Ş. Fenilketonüri Derneği Mustafa ÇİFTÇİ

 

234 Ş. Gazeteciler Der.Mehmet Kamil GÜLER

 

235 Ş. Gazi Mezunları Der.İsmail PINAR

 

236 Ş. Gençlik ve Kültür Der.Ahmet ENGÜL

 

237 Ş. Geri Dönüşümcüler Der.Ahmet ALAGÖZ

 

238 Ş. Girişimci İş Kadınları Der.Cevahir Asuman YAZMACI

 

239 Ş. Güçlü Kadınlar Der.Hülya KAYMAZ

 

240 Ş. İnsan Eğitim ve Yard. Der. Mustafa KIRIKÇI

 

241 Ş. Kadınları Kalkındırma ve Destekleme Der.Vildan POLAT

 

242 Ş.Sanayici ve İş Adamları Der. Mehmet Salih GÖK

 

243 ŞANİMDER Zeki KURT

 

244 Şanlıuırfa Kültürel Mirası Koruma Der.M.Uğur Beyazgül

 

245 Şanlıurfa Aile Bütünlüğü Eğitim Dayanışma Der.Cuma HÜNGÜR

 

246 Şanlıurfa Büyükşehir Bld. Spor Der.M. Reşat ÖZMEN

 

247 Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Der.Veysel POLAT

 

248 Şanlıurfa GEKYO Nurettin MANCI

 

249 Şanlıurfa İnfak Yetim ve Öksüzleri Koruma Der.Mustafa HALAT

 

250 Şanlıurfa İnternet Habercileri (ŞİHADER)Ömer DODANLI

 

251 Şanlıurfa Kalkınma Der.Abdülkadir YEŞİLKENDİR

 

252 Şanlıurfa Turizm Elçileri Der.Mehmet ÇEÇEN

 

253 Şanlıurfa Turizmi Geliştirme Der.Rahime YAŞAR

 

254 Şebbab Güvercin Der.Mahmut BALCI

 

255 Şefkat Kahramanları Der.Hatice Tuba ÇETİNER

 

256 Şehit Aileleri Yar. Der.Mehmet YAVUZ

 

257 Şeyhanlı Eğt. Kültür Yard. Ve Dayanışma Der.Mustafa ÇİÇEKLİ

 

258 Şuurlu Öğretmenler Derneği Salih YALÇINKAYA

 

259 Taraftarlar Der.Abdullah TUĞBAY

 

260 Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Der.Sabiha KARABULUT

 

261 TMMOB Necati KIRMIZITOPRAK

 

262 Toplumsal İnsiyatif Oluşturma Der.Muhittin GÜRSES

 

263 TÜMSİAD Mehmet Sadık SADE

 

264 Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği Der.Ömer Faruk ERİŞMİŞ

 

265 Türk Kızılayı Mehmet Talat AKAY

 

266 Türkiye Beyaz Ay Der.Sait KOYUNCU

 

267 Türkiye Ek Üretim Federasyonu Salih CANPOLAT

 

268 Türkiye Emekli Astsubaylar Der.Hasan TOPAL

 

269 Türkiye Yazarlar Birliği Cuma AĞAÇ

 

270 Türkiye Yerel Gazeteciler Der.Mehmet CANBEK

 

271 Uluslararası Doktorlar Der. Necmi EŞİYOK

 

272 Uluslararası Mülteci Hakları Der. Ferhat AVCI

 

273 Umut Işığı Kadın Der.Bedriye NARİN

 

274 Umut Kervanı Der.Mahmut ÇELİK

 

275Urfa Gelişim Spor Kulübü Ümit BALTA

 

276 Urfa Karakeçilileri Sosyal Yard. ve Dyn. Der.Hanifi KARAGÖZ

 

277 Urfa Sosyal Toplumsal Araştırmalar Der.M. Erkan ÇİFTBUDAK

 

278 UYGAD Mehmet Sıtkı ALOĞLU

 

279 VEFA Der.İbrahim İLAN

 

280 Yağmur Hanımlar Der. Asiye BOYACI

 

281 Yakubiye Eğitim ve Kül Der.Mehmet Fatih KARAKAŞ

 

282 Yedibaşak insani yardım Der. Vedat SAVAŞ

 

283 Yıldız İzcilik Gençlik ve Spor Der. Mehmet KARAKUŞCU

 

284 Yıldız İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü Abdulbaki SERT

 

285 Yunus Emre Tasavvuf Kül. Araştırma Der. Kemal GÜVEN

 

286 YUSEP İnsani Yardım Der. Abdulkadir AKYILDIZ

 

287 Yüzakı Der. Ali rıza ÇOLAK

 

288 Yüzakı Gençlik Spor Kulübü Mustafa Hakkı ÇETİNTAŞ

 

 

 

MUHTARLAR

 

289 Akşemsettin Mahallesi Ahmet ESKİLER

 

290 Altınlı KÖYÜ Müslüm KILIÇ

 

291 Aşağı Çiftlik Mahallesi Sabri KILIÇ

 

292 Atatürk Mahallesi Mahmut KARADAŞ

 

293 Ayanlar Mahallesi Avni YETİM

 

294 Batıkent Mahallesi Macit KAYA

 

295 Beykapısı Mahallesi İsmail ŞAHAP

 

296 Bezirci Mahallesi Nasih BABACAN

 

297 Bozkoy Mahallesi Hasan AKKUŞ

 

298 Buhara Mahallesi Hasan KAYA

 

299 Büyük Kargılı Mahallesi Osman KILIÇ

 

300 Çamlıyayla Mahallesi Mustafa Oruç ÇİFTÇİ

 

301 Çiftemer Mahallesi Mehmet KOÇYİĞİT

 

302 Derman Mahallesi Kadir DERMAN

 

303 Devteşti Mahallesi Müslüm GÜNEŞ

 

304 Direkli Mahallesi Mehmet KESTOP

 

305 Doğukent Mahallesi Ahmet KIZILATEŞ

 

306 Ergün Mahallesi Ahmet AKDEMİR

 

307 Ertuğrulgazi Mahallesi İbrahim Halil HAKTANKAÇMAZ

 

308 Esemkulu Mahallesi Mehmet ÖNCEL

 

309 Esenyayla Mahallesi Ahmet Demirkol

 

310 Eyüpkent Mahallesi Cuma ŞA

 

311 Eyyübiye Mahallesi Ömer DİŞ

 

312 Göller MahallesiHüseyin ÇADIRCI

 

313 Güllübağ MahallesiAhmet ÇİFTÇİ

 

314 Gümüşkuşak MahallesiAdnan İGALÇI

 

315 Günışık Mahallesi Sabri UĞURLU

 

316 Güzelyurt Mahallesi Mahmut GÜZEL

 

317 Hacıbayram Mahallesi İbrahim AKDEMİR

 

318 Halepli Bahçe Mahallesi Fevzi KIZILELMA

 

319 Hisarlar Mahallesi Zekeriya YILDIZ

 

320 İpekyol Mahallesi Zeynel TAVAŞ

 

321 İsaören Mahallesi Nusret KILIÇ

 

322 Kaçar Saluca Mahallesi İbrahim KARA

 

323 Kadıoğlu Mahallesi Mehmet KÜÇÜK

 

324 Kamberiye Mahallesi Abdurrahman ŞAHAP

 

325 Karakoyunlu Mahallesi Mehmet KÜÇÜK

 

326 Kesmetaş Mahallesi Ahmet ARSLAN

 

327 Kırkpınar Mahallesi Mehmet PARMAKSIZ

 

328 Kızılburç Mahallesi Mahmut AKBAŞ

 

329 Koçveren Mahallesi Bozan YOLCU

 

330 Korukezen Mahallesi Mehmet ÇİFTÇİ

 

331 Körkuyu Mahallesi İbrahim Halil KIRMIZI

 

332 Kurtuluş mahallesi Halil FELHAN

 

333 Mil Mahallesi Osman DEMİR

 

334 Mimar Sinan Mahallesi İsmail DAĞBAŞI

 

335 Mulkören MahallesiSalih KESER

 

336 Mustafacık Mahallesi İsmail KAPLAN

 

337 Olukyanı Mahallesi Osman KAYA

 

338 Onikiler Mahallesi Ali DOĞAN

 

339 Osmanbey Mahallesi Fethi BUDAK

 

340 Osmangazi Mahallesi Mehmet GENÇ

 

341 Osmanlı Mahallesi Salih ÇİFTÇİLİ

 

342 Överler Mahallesi Mustafa KARABULUT

 

343 Pıçakçı Mahallesi Müslüm AKKUŞ

 

344 Pınarbaşı Mahallesi Kenan ÇULLU

 

345 Sağırlı Mahallesi Hicabi DEMİR

 

346 Sancak Mahallesi Hekim CENGİZ

 

347 Selahattin Eyyubi Mahallesi Ali GENÇ

 

348 Selçuklu Mahallesi Cengiz YILDIZ

 

349 Seyrantepe Mahallesi Veysi DEMİR

 

350 Sızan Mahallesi Cindi DEMİR

 

351Süleymaniye Mahallesi Salih DAĞ

 

352 Şair Şevket Mahallesi M. Cüneyt GÖRGÜN

 

353 Şairnabi Mahallesi Hüseyin ÇİÇEK

 

354 Şenevler Mahallesi Feyat ÇİFTÇİ

 

355 Tatburcu Mahallesi Bubo ERCAN

 

356 Topdağı Mahallesi Hanifi TAŞ

 

357 Tülmen Mahallesi Bakır RASTGELDİ

 

358 Türkmeydanı Mahallesi Mustafa SARIKINACI

 

359 Ulak Mahallesi Mehmet BAŞIBEYAZ

 

360 Ulubatlı Mahallesi Fethi KAYA

 

361 Üçdirek Mahallesi İbrahim DOĞAN

 

362 Üçgöze Mahallesi Cemik KIRMIZI

 

363 Yeni Mahallesi Hüseyin KORKMAZ

 

364 Yukarı Koşma Mahallesi Mahmut KARATOPRAK

 

 

 

 KENT KONSEYİ ESKİ BAŞKANLARI

 

365 Çalışma Grubu BaşkanıNiyazi KOCADAĞ

 

366 Engelli Meclis BaşkanıHülya KAFAF

 

367 Kent Konseyi Başkanı Abdurrahman Nüvit YETKİN

 

368 Kent Konseyi BaşkanıYusuf Sabri DİŞLİ

 

369 Kent Konseyi BaşkanıNihat TAŞ

 

370 Gençlik Meclis BaşkanıHaluk ÖZBEK

 

371 Kadın Meclis Başkanı Dilşah Öztürkmen

 

AJANS URFA



HABERE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

ÇOK OKUNAN HABERLER